Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szokott "rendetlenkedni" a...

Szokott "rendetlenkedni" a gyomrotok/hasatok?

Figyelt kérdés
Gyakran érzem itt-ott, hogy kicsit nyom, mocorog, egyszer a gyomor, két óra múlva a bal borda alatt, másnap a jobb alatt, egyszer nyom, egyszer mocorog (nem nagyon fáj, de érezni, éves, mozgás nem nagyon befolyásolja).

2020. szept. 13. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már azt hittem csak én vagyok így. Én sem tudom mitől lehet, de nekem is szokott
2020. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szokott.

A válasz 100%- ban hasznos.

2020. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Az nem rendelkedés ha dolgozik a gyomor és a bélrendszer.

Másképp hogy dolgozná fel amit bele lapátolsz.

2020. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*nem rendetlenkedés
2020. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elmegyek orvoshoz vele. Voltam már (kórházigazgató) gasztoenterológusnál is vele májusban, mondta, hogy nem gond, majd ha hónapokig van ilyen hasi diszkomfort stb..., akkor majd lehet vele foglalkozni, köszi, 14000. Persze, a diszkomfort elmúlt 1-2 hét múlva. Most meg a bal oldalon nyom, mocorog, tegnap meg a gyomrom nyomott kicsit. Sokat nem eszem, sőt. Tegnap este többet ettem, jól aludtam. Sokat gyalogolok, mozgok. Megyek majd másik orvosokhoz is, mi ez már. Írják, ha bal borda alatt fáj, arra rá kell nézni. Csak nem tudom, ez fájdalomnak minősül-e pl.
2020. szept. 13. 13:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Enyhe nyomás, alig-alig kis szúró érzés néha. Éppen annyira érezni, hogy az ember arra gondol, mi folyik ott bent. De amúgy egyáltalán nem elviselhetetlen.
2020. szept. 13. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vastagbél kezdődő gyulladására utalhat. A könyököd nem száraz? Nincsenek táskák a szemed alatt?
2020. szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem, nincs ilyen.
2020. szept. 15. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!