Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ilyen álmos...

Miért vagyok ilyen álmos mostanában?

Figyelt kérdés
Néhány hete mindennap olyan szinten álmos vagyok, hogy a szemem is csak nehezen tudom kinyitni mikor felébredek. Sőt most is olyan fél órája keltem, de még érzem az álmosságot a szememem. Lehet közrejátszhat az esős hirtelen jött hideg, de emiatt nem szoktam ennyire álmos lenni. Mostanság munkanélküli vagyok, de korábban nem volt gond. Régebben, pár éve vashiányos voltam, nem tudom hogy elmúlt de vagy nem de nem volt egyéb tünetetem az ütésszerű foltok és ez a "krónikus" álmosság mellett. Szerintetek megint lehet vashiányom? Érdemes dokit felhívni? Hiába mozgok, járom a várost, megyek baráthoz de ugyanúgy érzem, hogy csukódik a szemem mikor épp ülök a kanapén. Meg ha el is mennék háziorvoshoz, mit mondjak neki, mert épp alig van megmutatható foltom, de van róla képem amit elmentettem, mert elég ijesztő volt. MEgmutassam azokat neki, hogy jobban lássa a problémát? "23L vagyok.

2020. szept. 28. 15:20
 1/3 yxgyk válasza:
0%

Szia... 23 eves lany vagy..

Mifele foltok vannak a testeden... orvosnak es rendornek is jelenteni kene... de elobb tudni kene miert vagy levert es energia szegeny.. szedsz valamit... vagy hasznaltal tudat modosito szert? Ezzel vigyazz mert utobbinal az orvosok megfigyelesre korhazba utalhatnak... de felnott ismeroseiddel is beszeld meg amit lehet.. varom visszajelzesed... vigyazz magadra..

2020. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi a francért kell rrendőrnek?? eek belső foltok. nem utás által XD...istenem tuti am vasjhiányos foltok szerintem.
2020. szept. 29. 17:25
 3/3 Neo_ ***** válasza:

Szia,

Több minden okozhatja a fáradtságot, de nem kell azonnal a legrossszabbra gondolni. Összeszedek párat, remélek segítettem:

1. Vashiány->Vérvétellel kiderül. Amikor vasat pótolunk nem épül be azonnal, függ a vasmegkötő kapacitásunktól, idő kell

2. Nem megfelelő alvás->Sem időben, sem minőségben

3. Túl sok B vitamin bevitel, vagy túl sok magnézium

4. Front

5. Kevés mozgás

6. Kevés folyadékbevitel

7. Mérni kellene vérnyomást, alacsony pulzus és vérnyomás is okozhatja

8. Stressz. A szervezet tud az un. hibernációval védekezni, amikor "lelassítja" az idegrendszert

9. Depresszió, melankólia de ez kapcsolódik a 8.

10. Gyógyszer mellékhatás (pl. allergia gyógyszerek az antihisztamin miatt)

2020. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!