Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ha ennyire álmos...

Normális ha ennyire álmos vagyok?!

Figyelt kérdés

Helló.

Hetek óta nagyon álmos vagyok. Szinte annyira, hogy hiába ébredek fel utána megint újra elalszok. Fejem is nagyon tompa. Sajnos nincs jelenleg munkám és emiatt pènzem se îgy alig van kedvem elindulni valahova, így általában gépezek vagy alszok. De a napokban nagyon érzem magamon, hogy valami nem oké. Mozogni elég nehezen tudok néha, szemem alatt karikák vannak, hiába ülök a gépnél úgy is érzem, hogy eldőlök. Most is nagyon zsibbad a fejem és szinte mindjárt elalszok, de ma is aludtam vagy 3 óráig delutan. Valami megoldas erre? Orvoshoz erdemes lenne menni, hogy mitol vagyok ilyen almos? Korabban is volt hogy nem csinaltam semmit de ennyire almos sosem votlam! Konkrétan heteket áttudok aludni ugy hogy max inni, enni es wczni kelek fel. 23l



2020. okt. 1. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Én úgy tudom, hogy lehet a sok stressztől is ilyen, meg ugye az is rásegít, hogy nem mozogsz, meg ha esetleg sötétben vagy (lehúzott redőny). Én is csináltam már ilyet a nélkül, hogy bármi egészségügyi probléma állt volna a háttérben. Javaslom, hogy kezdj el kijárni, sokat fog segíteni egy kis mozgás.
2020. okt. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán depresszió?
2020. okt. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok depresszios.
2020. okt. 1. 00:25
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. okt. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Nekem van tippem.Kevés folyadékot iszol a hideg miatt, nálam is ez van.

Délig 1 liter, aztán estig még 2.Azóta frissebb vagyok.

2020. okt. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!