Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvás utáni rosszullétet mi...

Alvás utáni rosszullétet mi okozhat?

Figyelt kérdés

Helló.

Most ébredtem a délutáni alvásomból és közben olyan sokat álmodtam. Álmaimban volt rendőr, verekedés, futás lépcsőkön, véget nem érő csúszda( ez volt a legrosszabb, rosszabb egy sima rémálomnál). Ezek után meglepően rosszul érzem magam, mikor felkeltem mintha alig kapnék levegőt és utána megint álmodtam. Mikor tényleg felkeltem akkor már kicsit megszédültem és eléggé lesápadtam de előtte semmi bajom nem volt, sőt ettem is egy nagy tál levest. Most is néha kicsit nehezen esik levegőt venni. Soha nem volt még ilyen velem. Olyan 11 körül kezdtem fáradt lenni és azt hittem soha nem alszok el, mert mindig volt ez a zuhanó érzés de hirtelen "felkeltem".



2020. okt. 4. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kevesebb drog, horror film, gépnyúzás, inkább kirándulás, állatok, beszélgetés.
2020. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alvás paralízis?
2020. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1...írtam olyanokat hogy drogozok, horrort nézek, gépezek??

2...nem az volt. nem voltam mozdulatlan, csak nehezen vettem lebegőt

2020. okt. 4. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nem?

[link]

#2 voltam.

2020. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Óvodás vagy,hogy du. 3 órát alszol? Biztos, hogy nem tesz jót ennyi.
2020. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!