Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetnek ezek?

Mitől lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Pár napja már fáj a fejem, nem nagyon csak épp hogy zavar, ma erősödött be. A nyakam is fáj, de az sem mindig, néha a fejem is csak időszakosan fáj. Enyhe szédülést is tapasztalok a fej mozdítására.

Vashiányom és D vitamin hiányom van bár szerintem ezek nem függenek össze. Mostanában elég rosszul alszom és kissé stresszesnek érzem magam.

20/L



2020. okt. 7. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
De bizony, össze függenek. És még a stressz is rátesz egy kicsit.
2020. okt. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2020. okt. 7. 07:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyakcsigolyádtól lehet a fejfájás és a szédülés is, kenegesd a nyakad valamilyen reuma krémmel és csinálj óvatos nyaktornát, neten találsz ilyet. Jó lenne ha nem tartanád lehajtva a fejed amikor netezel, telefont nyomkodsz.
2020. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2020. okt. 7. 08:37
 5/7 A kérdező kommentje:

elkepzelhető, hogy amiatt van

sokszor fáj a nyakam illetve a hátam,még gimiben jártam gyógytornára akkor az nagyon jó volt, akkor nem voltak ilyen problémáim

2020. okt. 7. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:
vashiánytól nekem is fájt a fejem pedig nem vagyok fejfájós
2020. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Összefügg a vashiánnyal, kéne szedni vastablettát. És igyál több vizet (2-2,5 litert minimum naponta).
2020. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!