Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szúr a szívem, ha jó a...

Mitől szúr a szívem, ha jó a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
Mostanában napi kb 3-szor szokott szúrni a szívem. Általában csak 2-3 másodpercig tart, utána elmúlik. Mitől lehet? A vérnyomásom mindig tökéletes, az előbb is 120/81, pulzus 72 volt.
2020. okt. 7. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szívrákod van, de biztos, ami biztos, kérdezz meg egy orvost is!
2020. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Szívinfarktus.
2020. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pedrok ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem a szíved szúr, hanem sok a savad és visszafolyik a nyelőcsövedbe ami azt irritálja. Figyeld meg h amikor szúr mit ettél előtte. Nekem is volt, néha van de ehhez változtatnom kellett az étrendemen, pl nem eszem glutént, tejet
2020. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy refluxod van. Esetleg megpróbálhatod hogy kerülöd a nagyon zsíros ételeket és a szénsavas üdítőket (+interneten utána lehet még olvasni), ha elmúlnak a tüneteid, akkor valószínű hogy az volt. Én is hasonlóan jártam, nekem segített.

Annyi hogy a hármas válaszban azzal nem értek egyet, hogy a glutént kerülni kell, mert semmi hatással nincs a gyomor savtermelésére és a nyelőcső "záródási képességeire". A gluténérzékenységnek teljesen más tünetei vannak.

2020. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2020. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lelkiismeret?
2020. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mellkasi fájdalomnak sok oka lehet, ezek nagy része független a vérnyomástól. A teljesség igénye nélkül: szívinfarktus, reflux, bordatörés, bordaközi ideg bántalom, scoliosis, légmell, tüdőlövés, áttétes csonrták a szegycsontban, ízületi gyulladás, tüdőgyulladás, mellhártyagyulladás, nyelőcsőrák, és még vagy 100 dolog.
2020. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!