Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális/egészséges székelé...

Ez normális/egészséges székelésnek számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A napi 1 székelés normális, ha nem keményebb hurka, hanem puha/lágy állagú?

Általában a délelőtti órákban vagy dél körül megyek el ez mindig is így volt, de mióta tejmentesen diétázom (tejfehérje érzékenység derült ki nálam) azóta fennmaradt ez a lágyabb állag. Ez nem mindennapos, de gyakori.


Probiotikumot szedek most kb egy hete, mert azt elfelejtették velem közölni, hogy kellett volna szedni érzékenység után hónapokig.. Ez lehet segít rajta? Vagy nem tudom lehet én túlzok és ez nem is probléma..?



2020. okt. 9. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Soha nem szoktam elemezni a székelésem végeredményét (franciául: 'a szharomat)


Így nem tudok ebben a kérdéskörben kielégítő választ abszolválni.

2020. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D franciául azt mondja végem
2020. okt. 9. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
:D
2020. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te mar tudod mikor van hasmenésed.Ha hasmenesed van akkor ne probiotikumot vegyél a gyógyszertarba mert attól nem fog helyre jönni csak 4 doboz utan es akkor sem teljesen. HC80 a megoldas a HLBS töl. A huminsav és a mariatövis cordyceps gomba kombinació ezt megoldja neked. Mondanám hogy elötte egyél egy Berryslim beltisztitót de ha megy a hasad akkor talán ne. Ezt majd eldöntöd. A kettö kombinációja teljesen megold minden olyan emesztörendaszeri problemát amit nem kell müteni. Ha erdekel tudok segiteni hogy olcsobban hozzajuss..
2020. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Engem kijavítottak azzal, hogy ez nem hasmenés. Mert az a napi 4/többszöri híg/laza székletürítés, ami sürgető ingerrel jár.

Ez napi egy székelés végülis és egyben marad, tehát nem "esik szét" bocsánat nem tudom szebben írni, csak pépesebb az állaga..


Volt tapasztalatod probiotikummal? Utána néztem a HC80-nak ,ez inkább energia termelésre jó, báár részben említik a baktériumölő/gyulladáscsökkentő hatását.. De.. MENNYI? Mármint ez átszámolva rengeteg pénz, diák vagyok nekem ilyenekre nem futja. Nekem egyből azt mondták erre hogy probiotikum kúra és igen, az a normális hogy hónapokig kell szedni ilyenkor. De ne ilyen Normaflorra meg ezekre gondolj az halottnak a csók, 10 milliárd csíraszámút és 6 baktérium törzseset szedek. Nekem ebből 1 havi adagom 6500Ft.

Ne haragudj, csak tudom hogy működik az MLM. Ismerek tagokat. Voltam a HLBS és Amway előadásán is. Azért tudják hogy kell beetetni a népet horribilis összegekért. Tegyük fel oké, jók a készítmények de kúra szerű alkalmazást ki engedhet meg magának? Plusz emellé ha nem étkezel

egészségesen nem ér sokat, az pedig megint plusz kiadás.


Jövő hét alkalmával elbattyogok gasztróshoz, hogy mi a véleménye a jelenségről. Egy barátnőmnek nagyon hasonló gondja volt mint nekem, csak egy fokkal rosszabb, SIBO-t állapítottak meg nála, 2 hetes antibiotikum kúrán volt és 3 hónapos probiotikumon, így lett jobban. Persze lehet emellé étrendkiegészítőkkel kísérletezni, aki még megengedheti magának, de neki épp ezzel is durva kiadásai lettek sajnos.

2020. okt. 10. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:
A HC80 kapszulát én személy szerint fogyasztottam, és fogyasztom. Nekem ez 2 hónapig elég, mert csak napi 1x2 őt eszek. A4db az nekem sok. Semmi puffadásom nem volt azóta. A tartalma összetett szinergikusan lettek kiválasztva a hatóanyagok. Mivel más hasonló terméket is kipróbáltam..így tudom igazolni hogy ez jó. Természetesen vannak más olcsobb termékek is. Ennek az árába egy üzlet is be van építve,mert ha valaki akar akkor tud vele keresni is. NEM MLM picit más. Hogy a többire is válaszoljak: hogy van e tapasztalatom probiotikummal? Hajaj.. de még mennyi,mert a annó a mandulámat szét antibiotikumozták (természetesen minden alkalommal a belek tropára mentek) aztán ki is vették, mára a gégére húzodott a gyulladás és a hangom is elment több hónapra! Nekem,.. tehát nem tudom másnak milyenek a tapasztalatai, segítettek ebben a helyzetben a termékek. Semmi más nem használt. Amit közülük kipróbáltam azt működött. De úgy ahogy az antibiotikum nekem nem használ, lehet hogy másnak használ. A gyógyszert is ki kellett próbálnom.. hiába orvos irta fel, nem használt.. Ezért kerestem más megoldást! A HC80 az egyik legkomolyabb pro és prebiotikum. De mindezek melett még máj méregtelenítőt is tartalmaz és még mást is.A bélflórát rendben tartja, és energetizál is de azt viszont a cordyceps miatt tudja.
2020. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!