Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kényes téma. Munkahelyen ti...

Kényes téma. Munkahelyen ti elmentek nagyvécére?

Figyelt kérdés

Gyűlölök idegen helyen vécézni, sőt nem is szoktam egyáltalán, viszont most bekerültem egy olyan szituba hogy lehet kénytelen leszek. Idén diplomáztam, első rendes munkahelyem a mostani és rengeteget utazom, reggel egyszerűen nincs időm, se ingerem elintézni. Viszont este hatra érek haza, jellemzően a délelőtti kávé be szokott indítani és egész nap tartogatom hazáig. Nem kellemes finoman szólva... Tudom hogy természetes dolog de egyszerűen nem merek elmenni...


Nem tudom ti hogy vagytok vele, elintézitek, hazaviszitek vagy még munka előtt letudjátok?


N



2020. okt. 13. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj, bárhol...
2020. okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor felkelek első dolgom, hogy kávézok. Utána elég hamar megyek is wc-re, és aznapra le van tudva a dolog.
2020. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Én sem tudok idegen helyen. Csak otthon. Ha már minden kötél szakad, akkor viszont muszáj. Ha görcsbe áll a bélrendszered, menni fogsz vígan.😅
2020. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

El hát. Egyrészt hosszú a munkaidő, olyan a munkarend, hogy nincs kiadott szünet, szóval kb még fizetnek is mialatt elmegyek...

A vécé tiszta, szóval simán.

2020. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Siman. En naponta 3x tojok, ebbol egy reggel itthon, ketto a munkahelyen.
2020. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Én is csak végszükség esetén végzek "nagy dolgot" idegen helyen. Szerencsére az esetek 99%-ában a reggeli kávét követően otthon el tudom ezt rendezni és nap közben már nem kell székletet ürítenem. Ez azért is előnyös, mert egyrészt ilyen téren én is csak a saját WC-men ülve vagyok nyugodt, másrészt "nagy dolog" után elég kellemetlen lenne, ha nem tudnék ott alul megmosakodni. Véleményem szerint a toalettpapíros törlés nem elegendő. Eddig egyszer volt rá példa, hogy a munkahelyemen jött az inger, akkor beültem az autómba és elugrottam haza egy fél órára. :)


33/F

2020. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6, nedves törlőkendővel megoldható a dolog.
2020. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

"6, nedves törlőkendővel megoldható a dolog."


6-os vagyok. Próbáltam már, de nekem a zuhanyrózsa - tusfürdő kombó jobban bevált "nagy dolog" után.

2020. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os, nagy dolog után én is mindig megmosakodok.Így érzem magam tisztának. Azt hittem csak én vagyok így ezzel, de mégsem.😀
2020. okt. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9es, én egészségügyben dolgozom, a higénia a munkám, és nem látom ezt indokoltnak.


Intim törlőkendővel talán higénikusabb is, mert az megy a kukába vagy a wcbe, és nem fröcsköl részecskékkel mindenfelé. De te tudod, ha a kád/zuhany takarítva van, akkor nem okés...csak sok felesleges munkát csinálsz magadnak.

2020. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!