Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most ettem fel oraja egy...

Most ettem fel oraja egy plazaban es borzasztoan csikar a hasam, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Fozeleket ettem, de nem tunt rossznak, izlett. A hasam viszont offos azota teljesen, csikar és bélgázok gyötörnek. Ráadásul most szálltam vonatra, csak késő este érek haza.


L/21



2020. okt. 16. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyomorrontás.
2020. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól még lehet gond vele, hogy izlett, nálam ez mindig így van mostanában, pedig ugyanott eszek, izlik is, de utána ha hazamegyek az tuti wc meg puffadás.
2020. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Tej volt benne és érzékeny vagy a laktózra.
2020. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok laktozerzekeny.
2020. okt. 16. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Azt te csak hiszed.
2020. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remelem, nem veszes, de ket eset van. Vagy valami kisse romlott volt benne, vagy egy hasmenos virust kaptal el.
2020. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hasmenesem lett tole, eletem legszornyubb vonatutja volt.
2020. okt. 16. 23:49
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Plázás kaják undorítóak🤢

Én tegnap hasonlóan jártam mint te. Plázában ettem kínait , majd utána az egész vonatut alatt háborgott, zubogott a hasam.

A WC csak az enyém volt a vagonban mivel felváltva fostam hánytam.

Még ma is erősen megy és morog a hasam. Most is a WCn ülök és ömlik ki belőlem a fos 🤢🥺💩💦💩💦

2023. márc. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!