Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Több, mint 2 hónapja, hogy...

Több, mint 2 hónapja, hogy megműtöttek (bélműtél), de még mindig nagyon gyengének érzem magam. Milyen készítmény tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Bél és húgyhólyag érintettségű endometriózis miatt műtöttek, a végbélből vágtak ki. Nagyjából már rendbejöttem, bár így is napi többször el kell járkálnom wc-re nagydolog miatt, de a doki azt mondta, hogy ez normális még. Ami viszont aggaszt, hogy rettentő gyengének érzem magam. Szedek c vitamint, magnéziumot, de a belem miatt még vigyáznom kell. Nem tudom milyen készítmény lenne az, ami fel tudna pörgetni, de a bélrendszert se terhelné meg? Amúgy sose voltam egy energiabomba, de ez az enerváltság már nagyon bosszantó. Alszom 8 órát és délután 3-kor már majd leragad a szemem a fáradságtól. Ez azért nem normális.

2020. okt. 22. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Serkentő hatású készítményre gondolsz? Koffeint ismerem egyedül, ami valóban hat, a többi vényköteles vagy illegális. Megpróbálhatsz ilyen növényi készítményeket is, de valószínűleg nem érnek sokat.
2020. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Inkább vitaminkészítményekre gondoltam, ami nem terheli meg a beleket és a gyomrot.
2020. okt. 22. 23:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak orvosi tanacsra hallgass. Nehogy tobbet arts magadnak.
2020. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt a dokival kéne megbeszélned, mi itt csak tippelgetünk. Nincs vashiányod, esetleg?
2020. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, esetedben egy részletes vérvizsgálat nem lenne rossz ötlet. Így kiderülne, nincs-e esetleg tápanyaghiányod.
2020. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az orvos nem nagyon reagált erre a dologra. Gondoltam vas hiányra, igen, meg műtét elötti vérképem se volt túl jó (szó szerint így fogalmaztak, de nem javasoltak semmit) A vas viszont enyhén hasfogó hatású, félek, hogy megterhelné a beleket.
2020. okt. 22. 23:10
 7/11 A kérdező kommentje:
Hol tudnék ilyen részletes vérvizsgálatot csináltatni?
2020. okt. 22. 23:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Az orvosodnál.
2020. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Felhívod a körzeti orvost, és megbeszéled vele. Ad beutalót vérképre vassal. Ha szükséges a vaskészítmény felríja, vitaminokat is javasol.
2020. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De már a műtét elött csináltak vérképet és az se volt tökéletes, akkor miért nem javasoltak már ott valamit? A sebész, aki műtött is csak annyit mondott, hogy menjek el egy herbaházba és nézzek körül...
2020. okt. 22. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!