Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a hasam, fogalmam sincs...

Fáj a hasam, fogalmam sincs miert, szerintetek?

Figyelt kérdés
Három napja folyamatosan fáj a hasam, nincs menstruációs ciklusom, ötletem sincs, hogy mi lehet de elég rosszul vagyok... :(

2020. okt. 24. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből még az orvos sem szűrné le az okot. Több információt ossz meg ilyen helyzetben. Étkezésed, változások az utóbbi napokban, fájdalom helye, típusa, székletváltozás bármilyen szempontból stb.
2020. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Ugyanúgy étkezem, ahogy eddig, egyik nap ettem ebédre kelkáposzta főzeléket a munkahelyi konyhán, az egy órával később meghajtott, de azon kívül semmi változás nincs. Csak aznap volt hasmenésem, azon kívül minden nap normális állagú székletem volt. Az alhasam fáj, sokszor felpuffadok, sokat kell szellentenem. Terhes nem vagyok, védekezünk a párommal és fogamzásgátlót is szedek.
2020. okt. 24. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót mióta szedsz? Kollégáidnak nincsenek hasonló panaszai? Mennyire stresszelsz?
2020. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Régóta szedek fogamzásgátlót, nem mostanában kezdtem el szedni, szóval az is kilőve. Nem stresszelek, nem vagyok az az idegeskedős fajta. Kollégáimmal nem beszéltem erről, de nem hiszem hogy nekik bármi bajuk lenne. Főképp lányok dolgozunk az osztályon, de nem említettek semmi olyasmit, hogy gondjuk lett volna az ebéddel.
2020. okt. 24. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Kelkáposzta, de mástól is, főleg a készételekben lévő adalékoktól is akár. A szelek miatt fáj. És tud akár úgyis fájni, hogy szinte görcsöl. kerülni kell ami felfúj ki kell tapasztalni.
2020. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok sperma ment bele..
2020. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Roppant humoros vagy...
2020. nov. 6. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!