Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magne B6 szorongásra, depressz...

Magne B6 szorongásra, depresszióra? Kinek mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Én ma vettem meg a gyógyszertárba, mert kezdett elhatalmasodni a dolog rajtam. Most bízakodok. Ki szedte, ilyen problémákra? Mennyire vált be?
2010. aug. 9. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát erre nem ez kell.
2010. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem a gyógyszertáros mondta h enyhe szorongásra jó, meg olvasgattam itt a gyakorin is, és sokan ajánlgatták egymásnak :S
2010. aug. 9. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy gondoltam, hogy ami "elhatalmasodott" az már nem "enyhe", de te tudod.

A depresszió és a szorongás nem egyenlő azzal, hogy idegesek vagyunk, ha felhúznak minket. Ezeknek fizikai tünetei is vannak, amelyek akár "ok nélkül" is és tartósan fellépnek.

2010. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ez igaz... sajnos nekem nem a felhúzásos szorongás, pánik van, hanem sokkal rosszabb, a mindennapjaim keseríti meg :(

barátaim nincsennek, 4 fal között élek, és várom a szeptembert h újra tanuljak, és ne unjam szét magam, de legyen energiám magammal foglalkozni. Tachycard lettem, és félek h mégjobban tönkre teszem a szervezetem.

Ma vettem be magne b6ot, olyan nyugalom öntött el, h hihetetlen... aztán este megint jött a pánikroham, szívem majd kiugrott, nehézlégzés, kézzsibbadás stb. Általában este produkálok tüneteket.

Ha valami csoda folytán jól vagyok, akkor azon kezdek el aggódni, h most épp jól vagyok, és egyből jönnek a tünetek, rosszullétek megint. Várok picit, ha nem enyhülök akkor orvos, mert túl fiatal vagyok még ahhoz h idegroncs legyek akinek semmi életkedve. Félek a haláltól, és úgy érzem magam vagy 3 hónapja mint aki meghalni készül :/ Van hogy naphosszat csak sírnék.

19 éves vagyok egyébként a család fele depressziós, köztük nagyim viszi a pálmát aki velem egyidős volt mikor gyógyszerekkel kezdte tömni magát :S azóta rákos lett, és teng leng egy öregotthonba, tömi magát minden gyógyszerrel, nem akarok így járni, szeretnék boldog lenni és élni, de olyan nehéz :S

2010. aug. 9. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Anno sokkal rosszabb gyógyszerek voltak.

Én a helyedben elmennék pszichiáterhez. Antidepresszánst kéne szedned, mellé 1-2 hónapig nyugtatót. Én is ezt tettem, 9 hónapja szedem az antidepit (a nyugtatót már fél éve nem) és semmi bajom. Úgyis kell neki 1 hónap mire beáll, nem lenne szerencsés szeptemberre hagyni, mert az eleje elég durva tud lenni pár napig.

2010. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! megtaláltam a kérdésed, hasonló problémám van nekem is. " hete szedem kb. a magne b/-ot. De jövő héten ha lesz erőm, azért elmegyek a háziorvoshoz és elmondom neki, h 3 hónapja nagyon kivagyok. Te hogy állsz???
2013. dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!