Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Halk zúgás/sípolás a fülben?...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Halk zúgás/sípolás a fülben? Másnak is így van?

Figyelt kérdés
Ma teljesen néma csendben ültem a szobámban és csak bambultam, amikor hirtelen észrevettem, hogy igazából ha teljesen csöndben ülök, akkor nagyon halkan zúgást/sípolást hallok a bal fülemben. Tényleg nagyon halkan csak, és szerintem eddig is jelen volt, csak eddig sose vettem észre. Érdekességből kérdezném, hogy ez másnál is így van? Kiskoromban volt több gyulladásos fülbetegségem, egyszer fel is kellett szúrni a fülem és arra gondolok, nem e abból valamiféle hozadék.

2020. okt. 30. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy csöndben mindenkié.
2020. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont ebben a pillanatban akartam feltenni egy ugyanilyen kérdést. Ezek szerint normális az az alap sípolás, és nekem soha nem volt fülbetegségem. Kicsit olyasmi, mint hogy matt sötétet/feketét sem tudsz látni, hanem ott van az a fehér "zaj" mindig, ha éppen nem világosra nézel. Az viszont nem normális ha ez a sípolás nagyon feltűnő. Tipikus eset, ha a fülest hangosra állítod, akkor okozhat ilyet, vagy a rendszeres koncertezés. Ez kb. olyasmi érzet, mint hogy a semmit sem tudod elképzelni, mert mindig lesz valami a gondolatodban. Próbáld ki, hogy elképzeled, hogy nincs semmi az univerzumban, de akkor is egy nagy ürességet, többnyire feketeséget tudsz elképzelni. Viszont az is valami, tehát nincs olyan, hogy semmi. :D Na kicsit elkalandoztam. Ha egyszer volt/lesz alvásparalízised, na ott hallani érdekes zúgást/morajlást, amit a való életen soha nem hallanál.
2020. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!