Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orvosi probléma lehet, vagy...

Orvosi probléma lehet, vagy csak mentális?

Figyelt kérdés
Szerdán nagyon szomorú dolgot álmodtam és alig tudtam pár órát aludni. Nagyon kimerült voltam egész nap, délután hőmullámaim lettek, kavargott a gyomrom. Hazaérve végig sírtam az egész estét és megint szörnyű éjszakám volt. Felébredtem hajnalban teljesen leizzadva és borzasztó nyomasztò érzés kerített a hatalmába. Megint alig aludtam. Ma kavarog a gyomrom egész nap, hol melegem van, hol hidegrázásom. Nem tudom, hogy fogom kibírni munkaidő végéig, alig állok a lábamon, csak sírnék és nagyon fáradt vagyok meg szorongok. :( Szerdán még semmi bajom nem volt. Egyébként a hőmérsékletem normális, mértem többször is. Tényleg iszonyú állapotban vagyok és gőzöm sincs mi ez az egész. Talán aki olvassa jobban meg tudja ítélni, mint én aki már kellő képpen megijedt.
2020. nov. 6. 11:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Ugyan itt túlélő tanácsok is érdekelnének. Kávét nem merek mert félek kidobom a taccsot.
2020. nov. 6. 11:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Orvos vagyok, írtam privátot.
2020. nov. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. nov. 9. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Megtudhatjuk milyen tanácsot kaptál?
2020. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!