Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha ma még senki sem kérdezte...

Ha ma még senki sem kérdezte meg:hogy vagy mostanában? Hogy telt a napod? Mi tett ma bosszússá? Mitől lettél ma jókedvű?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bosszússá tettek az új intézkedések, és az, hogy folyton láttam, hogy elérhető messengeren a srác aki a napokban szakított velem.


Ma jött meg a fizetésem, ez feldobott:D

2020. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát idegesen vagyok mostanában....

Igazából jól indult majd hullámhegyek és hullámvölgyek kerültek bele, tudod mikor pl annyira stresszes vagy, vagy fától vagy vmi, hogy ilyen pszichopata röhögés formájában jön ki belőled vagy érted, na olyan hangulatom volt. Jókedvű voltam mert azt hittem minden rendben lesz és jókedvű voltam hogy a barátaimmal lehetek az iskolában meg hogy láthattam a folyosón a srácot aki tetszik.

Rosszkedvű voltam, mert le se szart, meg mert behozták a hülye intézkedéseket és nem lehet suliba járni.

Röviden ennyi. És veled mizu?🙂

2020. nov. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kiszemelt sracokhoz hajra!
2020. nov. 10. 07:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszi❤️

#2es vagyok

2020. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Felhúzta az agyam, hogy a szomszédom a megkérdezésem nélkül elzáratta a vizemet még hétfőn, és négy napig voltam a lakásban egy cseppnyi víz nélkül... de a mai nap jó volt, mert fel lettek hívva a vízművesek és az önkormányzat, és kijöttek visszanyitni a csapomat, úgyhogy végre használhattam a toalettemet és fürödhettem is a saját otthonomban, yeeey. :"DDD
2020. nov. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!