Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb július óta nagyon gyakran van ilyen 37-37.5 közötti hőemelkedésem, változó rendszerességgel, pl van hogy 1-2 hétig szinte minden nap, aztán 1-2 hét szünet, aztán van hogy minden második nap. Most megint 1 hete ezzel szenvedek, hogy estére hőemelkedésem lesz, és ne mondjátok nekem hogy normális, mert nagyon gyengének érzem magam, a fejemet meg forrónak, pedig most sem több 37.5-nél. Voltam már orvosnál még szeptemberben, igaz hogy más okok miatt (gyors, ritmustalan szívverés, aminél végül megállapították hogy nincs semmi baj, sportoljak többet...) Meg volt egy vértesztem is teljes vérképre és pajzsmirigyre. Enyhén vérszegény vagyok, de amúgy arra se mondtak semmit, csak megkérdezték terhes vagyok-e... De nálunk ez ilyen családi probléma, szüleim testvéreim körében, szóval az ő javaslatukra maltofert szedek másfél hónapja. Pajzsmirigyre nem jött ki rendellenes érték, szóval gondolom az rendben van.

El vagyok veszve, mert nekem ez a gyakori hőemelkedés nagyon kellemetlen, plusz kialudni se tudom már magam, egyre rosszabbul alszok kb ugyanígy július óta, pár napja már csak az ágyat nyomom, annyira fáradt vagyok, de nem tudom kipihenni magam sehogy sem. Lehet sportolnom kéne, de őszintén szólva se kedvem, se energiám, de ha szerintetek az segítene, akkor megpróbálom. Tényleg nem tudom mit kezdjek ezzel, háziorvostól a fogamzásgátlóra kikérni a receptet is nehéz, mert le vannak terhelve korona miatt nyilván, őket ezzel nem igazán akarom csesztetni, a szívemet alig akarták megnézni, és az még 2 hónapja volt. Vérvizsgálatot is inkább magánklinikán csináltattam.

Hátha valaki tud valami tippet adni 🥺

20/L



2020. nov. 18. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Valamilyen gyulladás van a szervezetedben, ez faktum.

A háziorvosod kötelesen kiadni a e-receptet. Kitartóan hívd.

Utána kell járnod a folyamatos hőemelkedésedned.

2020. nov. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem "cseszteted" a háziorvosodat.

EZ a dolga.

2020. nov. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!