Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megsínyli a szervezet a...

Megsínyli a szervezet a folyamatos éjszakai munkát?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 05:28
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, át tudsz állni éjszakai "üzemmódra".
2020. nov. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként is éjjeli bagoly vagy, akkor nem.
2020. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Van egy jò baràtom évekig csak este dolgozott reggelig Taxis volt. Jobban lehetett pénzt keresni az éjszakàban, -persze ez nem most volt! 7 évig csinàlta majd szivinfartust kapott 45 ves koràra! Most nappali munkàt csinàl! Semmi baja!
2020. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az ember és a szervezete arra van programozva, hogy este pihenjen és aludjon. Persze biztosan vannak rá praktikák, de hosszú távon ez biztosan nem tesz jót.

Én is éjszakáztam sokat, és én kb nem is tudtam jól kialudni magam, kb reggel 9-re hazaérve ágyba kerültem, de 12:00, legkésőbb 13:00 órakor felébredtem, és nem tudtam visszaaludni sem. Hiszen a szervezet alapból nem erre van beállva. késő délután megpróbáltam aludni 1-2 órát, de ez se ment mindig (telefon, csengő, szomszédok, mentőautó szirénája az utcában, stb, stb). 2-3 hónap után én már zizi voltam, és csak csodálni tudom, aki ezt akár évekig is bírja csinálni.

2020. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!