Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A roacuttan szedése alatt...

A roacuttan szedése alatt nagyon kiszárad a torkom és fáj is. Van erre valamilyen ellenszer? És volt a aki roa-t szedett és kontaklencsés? Mert néhány szemcsepp károsítja a lágy k. Lencsét.

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 09:00
 1/1 anonim válasza:
Roa egy iszonyatosan veszélyes gyógyszer. Ha lehet, akkor kerüld a szedését. Az antalvali.hu-n rengeteget olvashatsz róla és még tanácsokat is kaphatsz mivel válthatod ki.
2008. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!