Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan vény nélkül kapható...

Van olyan vény nélkül kapható nyugtató, ami valakinek már bevált, és segít aludni?

Figyelt kérdés

Mostanában elég rosszul alszom, éjszaka nagyon sokat vagyok fent és nem tudok visszaaludni. Emiatt egész nap kialvatlan vagyok, nehezen koncentrálok, stresszesebb is vagyok, pedig igyekszem többet mozogni, bár a covid maitt megnehezedett az intenzív mozgást kivitelezni. Tudtok olyan étrendkiegészítőt vagy bármit ajánlani, ami segíthet?

Tudom, hogy millió van a neten, én is próbáltam már néhányat korábban, de nem igazán vált be egyik sem, ezért mindenképp saját tapasztalat alapján, már bevált termékekre/módszerekre kérnék ajánlást.



2020. nov. 24. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A gyógynövényes cuccok semmit nem érnek, vény nélkül pedig semmi értelmeset nem kapsz.
2020. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Van olyan fű ami használ. Csak nem jut eszembe a rendes neve 😃
2020. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem a sör is szokott ilyen esetekben segíteni. Jó melegbe meg kell inni 1-et aztán utána simán tudok aludni..
2020. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként viszont vagy relaxálni kell. Pl nyugtató zenéket hallgatni stb.

Vagy ha a gondolkodás a probléma, akkor a meditáció is hatásos lehet ;)

2020. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Indica weed :D
2020. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!