Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lányok! Mennyit szellentetek...

Lányok! Mennyit szellentetek egy nap?

Figyelt kérdés

Ez ugye nőknél tabutéma, mert azok nem finganak, sőt még csak nem is wc-znek a legenda szerint ugyebár, tehát ezért is érdekelne, hogy igazából hogy is van ez?

Tehát írjátok fingás darabszám szerint



2020. nov. 24. 21:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez tesz boldoggá ám legyen.


Nyilván attól is függ mit eszem aznap, de olyan 10-15 puki közé tenném. És ebben már benne van az is ami kakilás előtt/közben távozik belőlem. Ha menstruálok akkor jobban puffadok, akkor többet szellentek.


L22

2020. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Sosem számoltam, de naptól is függ. Vmikor csak 1-2-t, de ha olyat eszem, 10-20 simán. És nem szégyellem, hogy ilyenkor nem lepkék szállnak ki, van hogy trombitaszóra ébredünk. Nekem még így is diszkrét, van nagyon pukis barátnőm, szegény mindentől puffad.
2020. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
#Lukszusz sírok
2020. nov. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Én tegnap ettem jó babfőzeléket - több tányérral is - hogy legyen végre normális székletem.


Kb. háromnegyed 11-kor felébredtem és egy óriási nagyot sikerült durrantani, mint a fegyverropogás. Utána megszűnt a hascsikarásom.


Már a délután folyamán is jöttek a közepes hangerejűnek számító bélgázok, de a legnagyobb késő este volt az említett módon.


Eléggé puffadok általában mindentől és nem tisztul rendesen a bélrendszerem. Széklet viszonylag kevés jött.


46/N (egyedül alszom a szobámban.)

2020. nov. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Nálam ez nem tabutéma, de nyilván nem szoktam ezzel túl sokat foglalkozni - normál körülmények között.


Közösségben pedig visszafogom magam - a "párom" kénytelen volt idővel magától rájönni, hogy mitől vágok olyan keserves fintorokat elég sok esetben. Már nagyon unta és idegesítette a komorságom, mire valahogyan "kitárgyaltuk" a dolgot.


Egy darabig nem tudta, mi bajom lehet - majd egyszer csak a "fingásom" irányába terelte a témát magától... meghökkentem és nem szóltam semmit. Ő nevetett volna egy jót rajta, ha hallja. Ezt mondta.


Kicsit azért égett az arcom a meglepetéstől és egy hétig próbáltam nemigen visszagondolni arra a beszélgetésre. Vegyes érzések kavarogtak bennem.


Ui: anyagcsere folyamataink egyike, amely megkönnyebbülést tud okozni - ezzel elég diszkréten fejeztem ki magam szerintem. Előző válaszoló voltam.

2020. nov. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
néhányan elég részletesen leírták :DD ezaz csajokk, csak így tovább!
2020. nov. 25. 16:46
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt csajom abszolút nem csinált belőle tabutémát pedig huszonéves kis plázapicsa volt. Olyanokat fingorr nálam a wc-n hogy csoda hogy nem repült le a csempe a falról. Meg abszolút nem zavartatta magát, ha feküdtünk az ágyban és fingania kellett, akkor kiengedte és nevetett rajta egyet. Kakilással se zavartatta magát, volt olyan hogy anyáméknitt voltak, mindenki ült a nappaliban, ő pedig bejelentette hogy elnézést mindenkitől, de ő neki most sürgősen el kell mennie kakilni. :)

26F

2020. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem találsz olyan lányt, akinek a pasija képes volt egész éjjel virrasztani és azokat is megszámolni. Így maximum a napközbeni statisztikát készítheted el vele.
2020. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Egyébként mi lenne a célod Kérdező? Erotikus novellához gyűjtenél anyagot?!


Elég részletesen leírtam a 4-es és 5-ös válaszban a történetemet.


PRIVÁTBAN SENKINEK SEM VÁLASZOLOK!!! (Ennyire nem tartom magam ostobának a hétköznapi életben, hogy mindenkinek mindent "csak úgy" elhiggyek...)


Ui: de remélem, hogy aki erotikus novellában gondolkodik, annak a hasznára válhatnak akár az általam leírtak - akár mások további történetei. Lehet valós, vagy kitalált "élmény".

2020. nov. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
ahh, de vágyok most egy jó fingós lányra...
2020. nov. 26. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!