Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek az tenyleg nevetse...

Szerintetek az tenyleg nevetseges ha az egyik dolgozo szivatja a masik dolgozot mert elvesztette a virus miatt a szaglasat? Hat mert szerintem egyaltalan nem nevetseges :D

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
És mit keres a másik dolgozó, NEM tünetmentesen a többiek között?
2020. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mar kigyogyult belole vagy mi csak nemkaptam vissza a szaglasat.
2020. nov. 29. 16:52
 3/12 A kérdező kommentje:
*nemkapta
2020. nov. 29. 16:53
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem nevetséges. Az empátia hiányáról, az érzelmi intelligencia alacsony szintjéről tanúskodik.
2020. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha Te sem tartod nevetsègesnek, akkor mièrt irsz rohogo szmajlit, ezt: :D a kerdesed vegere???!
2020. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Jajj, negyes, ne dramatizald mar tul. Mondjak egy halott csecsemos vagy egy zsido viccet? Jobb kedved lesz tole? Nekem az szokott lenni, megsem vagyok EQ nulla.

Most ha kap az illeto poenokat es nem veszi fel akkor akkor nincs semmi problema. Hulyeskednek rajta. Ha az illetot ez meg serti ugy, hogy otthon sir rajta akkor nyilvan nem normalis, de olyannal szerintem nem lehet viccelodni aki nem vevo ra. Ha valaki nem ad reakciot azt ugyse baxtatjak sokaig.

Bar sztem ezen normalis ember nem sertodig verig.

2020. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk van egy munkatárs, akinek évek óta nincs szaglása. Őt is folyamatosan "megtréfálják"
2020. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hatos, senki nem mondta, hogy vérig sértődik rajta az, akinek a rovására viccelődik valaki. Ez már az illető habitusától függ. Van, aki saját magát is kifigurázza ilyen esetben. A kérdés arra vonatkozott, nevetséges-e a másikat szívatni ilyen esetben, erre válaszoltam, hogy szerintem nem az. Ismételten tréfálkozni valaki másnak a kárára pedig nem az empátia és a magas EQ jele. ;)

Viccet írj nyugodtan. :)

2020. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
29%
Szerintem ez nagyon vicces. Röhög a vakbelem is.
2020. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
29%
A vastagbelem is röhög már olyan vicces
2020. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!