Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet ezzel csinálni? Nem...

Mit lehet ezzel csinálni? Nem tudom kialudni magam mert mindig felébredek hajnalban és órákig nem tudok visszaaludni. Már teljesen ki vagyok készülve.

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
milyen élethelyzetben vagy? van valami, ami folyton agyalsz?
2020. dec. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ért egy nagyobb trauma pár éve. Azóta vannak alvasproblémáim. De most HOban vagyok, nyugi van, ezt leszámítva jól érzem magam. Mégis ez megy és már félek, hogy holnap sem tudom magam kialudni. Már szedelgek a fáradtságtól.
2020. dec. 3. 09:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

értem. sőt, megértem, mert nekem is volt ilyen életszakaszom. próbáltál már valamiféle alvás-elősegítőt szedni? nem feltétlenül gyógyszert, hanem pl. citromfű-tea, valeriána..?

(egyébként magát a traumát kéne feldolgozni, mert hiába vagy home-office-ban, attól az még mérgezi a lelkedet..)

2020. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Citromfűteá igen de attól folyton a mosdóba kell mennem így nem jó este mert akkor azért nem tudok aludni. Fél frontint is próbáltam. Az kiüt de nem megoldás. Egyrészt mert nem akarok rászokni, egyre több kell ugyan ahhoz a hatáshoz idővel. Másrészt attól hiába alszom el gyorsan ugyan úgy felébredek hajnalban. Akkor meg nem vehetek be megint mert az alacsony vernyomásomra úgy hat hogy délig fel sem tudnék kelni. :(
2020. dec. 3. 10:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Mikor ébredsz fel éjszaka? Mindig közel azonos időben?
2020. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most 7.45ig alhatnék de 4-5 körül felébredek. Már próbáltam, hogy felkelek de 1 óra múlva rosszul lettem az álmosságtól és vissza kellett feküdnöm. Amúgy 6kor kelek ha megyek dolgozni. De akkor is ez volt.
2020. dec. 3. 10:14
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Azért kérdeztem, mert létezik olyan, hogy kínai szervóra, nézz utána, ha gondolod.

Eszerint hajnali 3-5 között a tüdő órája van. Azt mondják, ha valaki rendszeresen közel ugyanabban az időben ébred meg, akkor az adott időintervallumhoz kapcsolt szervvel lehetnek problémái.

Esetedben a tüdő.

2020. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen azzal van problémám de ezzel mit lehet tenni? Már gyógyult vagyok maradandó károsodással ami nem igényel orvosi kezelést.
2020. dec. 3. 10:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Sok kérdésem lenne:

Milyen betegség okozta a maradandó károsodást?

Milyen állapodban van most a tüdőd?

Hány éves vagy?

Dohányzol?

Sportolsz?

Szedsz vitaminokat?

2020. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért mindent nem akarok nyilvánosan kiírni. De nem dohányzom és szedek vitaminokat.
2020. dec. 3. 11:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!