Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális dolog 5-6 nap alatt...

Normális dolog 5-6 nap alatt tartós 2 kilót hízni, miközben azt akarom elérni, hogy az ellenkezője történjen?

Figyelt kérdés

Illetve ez nem alkalmanként van, hanem tartós, folyamatos. Észrevettem az elmúlt napokban, hogy a hasam nagyobb lett és keményebb (mint egy lisztes zsák kb.). Gondoltam megnézem mit mondanak a számok, végül a megérzésem nem csalt. Nézzünk egy átlagos, mondjuk a tegnapi napot, hogy mit ettem.


Reggeli egy db faros cs.comb volt (nem, ez nem bevett szokás, csak vacsárára nem bírtam megenni a másikat, így lett belőle reggeli).

Tízórai két mandarin.

Ebéd krumplileves és házilag sütött gluténmentes pizza.

Egy darab szaloncukor, ami azért kell, hogy bevonjak vele 2 kapszulát ami lenyelhetetlenül büdös, viszont be kell vennem, így pedig nem érzem.

Uzsonna egy házilag sütött gluténmentes kuglóf egy darabkája.

Vacsora (kb. fél 8-kor) 6 darab gluténmentes kenyér szelet vajkrémmel (aki, ismeri, az ilyen mentes kenyérszeletek alig akkorák mint egy tenyér, tehát nem karéjra kell gondolni).

És ez minden. 1 óra után szoktam lefeküdni, de a kenyerek után már csak reggel (ma) 10-kor ettem egy kefírt.


Amiket szedek tabletta formában: vas, D3 vitamin, szelén, LactivPlus, és kis adag Letrox.

És almaecetet iszok minden reggel.


Én annyira nem értem már ezt, hogy el tudom képzelni, hogy egész falával kiszakadt a gyomrom, és inkább a hasam első felébe folyik minden megevett ennivalóm.



2020. dec. 7. 11:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%

Ott elbukik, hogy nem írod a korod, nemed, súlyod, célsúlyod.

Amúgy ne magyarázz, abból a kis toastkenyérből is 6 db az 6 db, pláne este! Ebédre meg pizza! Szerintem ne csodálkozz!

2020. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha nő vagy és menstruálni fogsz normális, de csak víz, el fog múlni.
2020. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

húhaaaaaa. Összeszámoltad, hogy ez hány kalória?


Én étrendem: reggel semmi, tízóraira semmi, ebédre vagy semmi, vagy egy tányér leves. Uzsonna semmi. Estére pedig jöhet egy főétel, desszerttel, illetve gyümölcs. Ha nagyon éhes lennék, akkor gyümölcs, zöldség, zabkása.

2020. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%
Bocsánat, de 6 szelet kenyeret egy bányásznak sem kell megenni. Én 186 cm/100 kilós férfi vagyok, és 1 szelet pirítóst eszek. Ja, és este már SEMMIT nem kéne enni, ha fogyni akarsz. Almát, vizet lehet, azt csá. A pizza sem egy kimondott diétás kaja.
2020. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Írd a kalóriákat! Meg fogsz lepődni! A sok kis apróság, hogy ki adja a végén a megdöbbentő számot. Nem kell full pontosan konyhai mérleggel méregetni, de azért hozzávetőlegesen legyél tisztában vele.

Talán el is fog rettenteni, ha tudod, hogy miben mennyi kalória van, attól, hogy ennyit egyél.

Ja, és naponta legalább egy fél órát tornázz. Valami online cuccra. Én a les mills body combatot szeretem, de ízlése válogatja. :)

2020. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szuper, alakul, már csak az kell, hogy mire cseréljem a hibás dolgokat. Éhes viszont nem akarok lenni!
2020. dec. 7. 12:12
 7/23 anonim ***** válasza:
Kevesebb lisztes étel, és több zöldség, gyümölcs kellene az étrendbe.
2020. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én javaslom a zabkását pl. Ceres, vagy cerex vagy valami ilyesmi a márka, amit én szoktam. Nagyon finom, jól ízesített. Egy tasakot kb. 2 dl vízzel felöntesz. Az egy olyan 276 kalória. Egy alma, barack mellé mondjuk. Az még egy 100-as. ;) Ezt délelőtt.

Ebédre mondjuk egy raguleves gazdagon, de kenyér nélkül.

Vacsorára pedig teszem azt zöldségsaláta szintén kenyér nélkül mondjuk natúr hússal.

Amit száműznöd kell: a kenyér, a cukor. Se a kávéba se a teába se sehova.

Valamint fontos az, hogy ezek szokások. Szokások és berögződések, hogy ennyit eszünk és hogy mikor tesszük ezt. Nem fogunk belehalni, ha lecsökkentjük az adagot. Rossz lesz, de a gyomor előbb-utóbb összeszűkül, a szervezet megszokja és nem is fog jól esni a több kaja pár hét után.

Ezek saját tapasztalatok, nem kell megkövezni, ha valaki nem így gondolja. :)

2020. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Pedig az én gyomrom elég jól össze van szűkülve..a savam viszont hatalmas.

Ha ennyire le kell csökkenteni mindent, maradni fog erőm egész nap tanulni meg minimálisan jönni-menni? Elég aluszékony vagyok alapból is, tegnap fél 4-kor muszáj volt lefeküdnöm egy bögre kávé után is.

2020. dec. 7. 12:26
 10/23 A kérdező kommentje:
De ha ti egyáltalán nem esztek pizzát, akkor én is ki fogom bírni. Pedig csak a felét ettem meg, az egész az tényleg kemény lenne. Csak sajnálnám visszautasítani, amit nekem sütöttek.
2020. dec. 7. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!