Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szédülök ha fel állok?

Miért szédülök ha fel állok?

Figyelt kérdés
Lassan 2 napja csak fekszek szinte, mert nem éreztem jól magam. Enni is alig ettem. Észre vettem, hogy ha fel állok és ki megyek valahova, akkor el kezdek szédülni és a hányinger is rám jön. Ez mitől van? Illetve mit csináljak ez ellen? Megy a hasam is..

2020. dec. 11. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen nemű vagy? Hány éves?

Egyszerű vírustól, gyomorrontáson keresztül a terhességig bármi lehet.

2020. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

19.éves lány vagyok. Terhes biztos nem vagyok. Plusz 2.napja másnaposan keltem, amit nem enyhítettem egyáltalán

Nem ettem és ittam semmit egész nap, és estére be lázasodtam. Tegnap is csak feküdtem egész nap, mert már az éhségtől voltam rosszul, de nem tudtam enni.

2020. dec. 11. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet ennyire nem bírod a szeszt.

Pihenjél, igyál sok folyadékot (főleg langyos teát), tömj magadba egy kis háztartási kekszet, esetleg főtt krumplit (könnyen emészthető dolgokat).

Ha nem javul 1-2 napon belül, hívd fel a háziorvosod.

2020. dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem ettél, nem ittál semmit, akkor ne csodálkozz, hogy szédülsz. A szédülés már a betegség, nem evés, nem ivás, fekvés következménye.
2020. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!