Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan fura, nagyon enyhe...

Olyan fura, nagyon enyhe nyomás a bal alsó bordaív mögött, néha mutatkozva?

Figyelt kérdés
Alig-alig érezni, de egész gyakran megjelenik (heti többször, pár percre, esetleg órára). Nem igazán zavaró, csak valami mégis ott nyom. Ahogy nézem az emberi test felépítését, leginkább a lép helye ez, de ha azzal baj van, az nagyon fáj és hirtelen jelez elvileg. A gyomor "széle" lehetne még bal oldalon. Már 3-4 hónapja ugyanaz a tünet. Nagyon nem függ attól, ettem-e és mit (kenyér, tej stb...) és "el is vagyok" vele, de fura az egész, hogy mi van ott. Fogyás nincs, wc is oké mindig. Vékony vagyok és mindig sokat mozogtam.

2020. dec. 16. 08:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen a korona miatt nem akarok ezzel orvoshoz menni...
2020. dec. 16. 08:05
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem akarsz a korona miatt orvoshoz menni?
2020. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktál piálni? Nekem azóta van olyan, mint neked
2020. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem. 29/F. Utoljára kb. 20 éves koromban ittam, nem sokszor, de néha voltak nagyobb bulik is, nagyobb ivás, de már rég nem. Néha kis sör vagy bor esetleg. Nem akarom, hogy az orvos úgy nézzen rám, hogy b*meg, ezzel ne terhelj...
2020. dec. 16. 08:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Néha egy kicsit olyan (előrehajolva), mintha már a szív alatti terület lenne, de azért nem annyira fent.
2020. dec. 16. 08:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég komoly dolognak hangzik ahhoz, hogy azt mondja h ezzel ne terheld. Nem tudom mennyire vesz részt a covid járvány kezelésben az orvos (háziorvos szerintem pl semennyire).
2020. dec. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Én pont azt gondoltam, hogy nem igazán "progresszív" a tünet, meg hasonlóval (akkor szegycsont alatt szinte ugyanez) tavasszal már legyintett a (neves) gasztroenterológus, hogy ha 1-2 hónapja áll fenn ez (akkor annyi volt), valószínűleg nem komoly.
2020. dec. 16. 08:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Mármint több idő múlva menjek vissza esetleg, de azóta "átment" az érzés lassan az említett helyre. Amúgy kevésbé zavaró is, mint előtte, csak ott van.
2020. dec. 16. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!