Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek az állandó faradtsá...

Mit tegyek az állandó faradtság ellen?

Figyelt kérdés
Mindig is aránylag sokat alvó, könnyen kifáradó típus voltam, de mostanában kezd egyre rosszabb lenni a helyzet. Több évig kellett nyugtatót szednem, de már jó ideje leépítésben van, már alig szedek valamennyit, a fáradtságérzés mégis erősebb mint mikor többet szedtem .Ezenkívül egy hónapja mutatták ki nálam a vashiányos vérszegénységet, kaptam rá vastablettát, nagy adagot kell szedni, mégsem javít a helyzeten. Mennyi idő míg segít, vagy fog egyáltalán? Alkatra vékony vagyok, de egészségesen, és azért mert rengeteget sportolok, heti 7-8 alkalommal futás, tánc. Egészségesen táplálkozom, sok vizet iszom de semmitől nem jobb. Próbáltam többet, kevesebbet is aludni, kávé, fekete tea, zöld tea, de nem jobb. Szinte mindig azt érzem hogy el tudnék ájulni a fáradtságtól, és néha bőgni tudnék mikor tanulni próbálok, de nem megy, mert leragad a szemem, pedig kialudtam magam előtte. Nem vagyok depressziós sem, nem tudom mit lehetne tenni (amikor a nyugtatót kaptam az voltam de már elmúlt régen, csak a gyógyszert lassan engedik elhagyni) . 19/L

2020. dec. 16. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
A vércukroddal nem lehet esetleg gond? Vagy esetleg a pajzsmirigyeddel? Ezek is okozhatnak ilyen tüneteket. Keresd fel a háziorvosod és nézess egy teljes vérképet.
2020. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!