Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet-e a marihuána az oka ennek?

Lehet-e a marihuána az oka ennek?

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolatban élek. A párom függő kb 3-4 éve. Azért 3-4, mert eleinte csak haverokkal buliba fuvezett, utána már megtetszett neki, és így rá is szokott. Van, hogy kibírja miattam 1-2 hétig, de ha teheti mindennap fuvezik. És a problema az, hogy 1-1.5 havonta szakít velem, indokot nem tud mondani. És utána meg 1 hónapot külön vagyunk, és jön sírva, hogy nem tudja miért csinálta ezt, de engem szeret és nem bírna nélkülem élni. És ez lehet a fűnek az oka? Hogy ilyen “hirtelen érzéseket” vált ki az emberből? Egyik hónapban nem jó neki ez a kapcsolat, menekül túl akar lépni rajtam. Utána vissza jön, és kb ongyilkos tudna lenni, ha nem fogadnám vissza.

2020. dec. 16. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet a fű oka. Egyszerűen csak érzelmileg labilis, és ez rajtad csattan. Hagyd el minél előbb, biztos vagyok benne, hogy nem szeret téged, csak amikor kell neki valaki, akkor jó vagy. Hiába sír.
2020. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

A fű alapból nem okoz függőséget. Fizikailag lehetetlen függeni tőle, inkább nevezzük úgy, hogy akarata nincsen nem csinálni.

Ettől függetlenül semmikköze nincs ahhoz, hogy így viselkedik veled.

2020. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Valamilyen szinten biztos, hogy okoz függőséget. Hisz ideges, feszult, ha nem tud szívni... nem érett egy kapcsolathoz akkor ezekszerint, ha a fűnek semmi köze ehhez az egészhez. Bár a baráti társaságán is sok múlhat szerintem, hogy engem havonta ott hagy és késztetést érez arra, hogy menjen a haverokkal bulizni füvezni drogozni. Azt egy hónap alatt megunja, és jön vissza hozzám szó szerint sírva. Nem tudom, hogyan tudnék rajta segíteni.
2020. dec. 17. 05:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Valamiféle gondolatzavart vagy valami ilyesmire gondoltam, hogy okozhat-e a fű?! Hiszen ez nem egy normális emberre jellemző dolgok, hogy egyik hónapban megtenne barmit, hogy velem legyen, másik hónapban túl akar rajtam lépni.
2020. dec. 17. 05:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres fű használó vagyok és a párom is az (olyan helyen élek, ahol ez legális) és hidd el, hogy ha azt mondja a párom, hogy ne füvezzek vagy én neki akkor hidd el nem fog/fogok, mert nem vagyunk függőek. Tudom, hogy sok ember le fog emiatt pontozni, de ez van. Nincs az az érzés, hogy ha most nem szívok el a jointot akkor megölök valakit.


A barátod szerintem nem csak füvezik és érzelmileg instabil. Jobb neked nélküle, ez a szakítsunk majd 1 hónap múlva életem szerelme vagy téged fog idegileg szétcseszni. Ha keres csak ne válaszolj és éld tovább az életed


24n

2020. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Ahogy előttem is írták a fűtől nincs ilyen. Attól nem értékeljük másképp a párkapcsolatokat stb. Csak gondoltam még én is ide írom, mert én viszont függő módon használom 😃
2020. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan bármire rá lehet függni, de látszik nem értünk hozzá...
2020. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!