Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lesz valami hosszú távú...

Lesz valami hosszú távú bajom, ha algopirint es algoflexet egyszerre veszek be?

Figyelt kérdés
A fajdalmam gyorsan elmulik, de allitolag kinyirja a majam. Igaz ez?

2020. dec. 18. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, igaz. A gyomrodnak sem tesz jó
2020. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A hatambol sugarzik nega elore fajdalim, a gyomrom tajekara.Ha ezt a ket gyogyszert egyszerre bev3szem, 5-15 perc alatt megszunik. Most meg az elejen kaptam el a fajast, eleg volt 5 perc is.

Mit vehetek akkor a gyogyszertarban veny nelkuk, ami eros es jo fajdalomcsillapito ilyen esetekben?

2020. dec. 18. 00:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Epés vagy? Annak tűnik a leírás alapján.

Inkább orvoshoz mennék hogy megoldják a problémát, nem csak elfedném a gyógyszerekkel.

Viszont ha epekő, akkor addig is úgy tudod enyhíteni ha epediétázol.

2020. dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5 perc alatt fel sem szívódik a gyógyszer...itt valami nem stimmel.
2020. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pedig nem telhetett el tul sok ido... Ez csak mostanaban fordult elo, de egy honapon belul mar harmadszor. Nem ertem, mitol....

Semmit nem tudok errol az epés dologrol, nem volt ilyen problémam... vagy csak nem tudtam rola? Tulsulyos vagyok, ez befolyasolja esetleg?

2020. dec. 18. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Az epekő gyakori a túlsúlyosoknál. Nekem is van. Addig nem is tudtam róla amíg be nem gyulladt és iszonyatosan szenvedtem.

Tipikusan az epekő jele a hátból előresugárzó fájdalom.

Egy ultrahangra kéne elmenned, ha kiderül hogy epeköved van, akkor epediétával elmúlhat a gyulladás, és vele a fájdalmaid is. Azért az nem jó ha hosszútávon gyógyszereken élsz.

2020. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mindenkepp kimutik, vagy van valami kezeles, gyogyszer, ami feloldja oket?
2020. dec. 19. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a műtét a megoldás. De lehet húzni-halasztani, nekem 2016-ban derült ki, de azóta sem mertem műtétre menni. De panaszmentes vagyok, tartom az epediétát, vigyázok magamra.
2020. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!