Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős székrekedésre és puffadás...

Erős székrekedésre és puffadásra bármi ötlet, javaslat? 22N

Figyelt kérdés

Borzalmasan szenvedek, főleg tegnap óta rossz a helyzet, ugyebár sokat ettem és semmi sem tud távozni már négy napja ha jól számolom. Sűrűn szellentek viszont és a szaga is elég orrfacsaró. Ma pedig még töltött káposztát is ettem ami általában meghozza a székelési ingert de most sajnos eddig nem.


A baj az, hogy még holnap és holnap után is megyünk karácsonyozni a rokonokhoz, illetve a barátnőimhez, a hashajtón gondolkodtam mert van itthon csak félek hogy holnap délelöttig nem hatna, vendégségben pedig nem szívesen ereszteném ki a felgyülemlett anyagot, meg gondolom erős hasmars keretében távozna. Kellemetlen lenne és nagyon büdös.


Bármi hatásos tipp vagy ötletetek van esetleg kedves gyakorisok?



2020. dec. 25. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Belefujjak a szammal a segglukadba?
2020. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem segitett egy kanal olaj

aszaltszilva,meleg mezes tej

2020. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az szokott beválni, ha ilyenkor egy ideig nem eszek. Oké, karácsony van, kivitelezhetetlen, de pl ne reggelizz, ha kibírod, helyette igyál egy tejeskávét. Az is szokott segíteni.
2020. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mozogj kicsit, tornázz otthon, az is beindíthatja.
2020. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez furcsa lesz, de próbálj enni egy kis szilvát és tejet. A hashajtó szerintem reggelre meghozná hatását. Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2020. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Guggolásból felállás, és egyéb olyan tornák, amik megmozgatják a hasadat. Valószínűleg fájni fog, de használhat. És igen. Szilva és tej! Jobbulást!
2020. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A hashajtó reggelre hat, ha most beveszed.
2020. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ugyanez a bajom napok óta

nekem sem a tej, sem az aszaltszilva nem segitett


hashajtóm nincs

2020. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Sajnos szilvám nincs itthon, szóval ez az opció kilőve. :(
2020. dec. 25. 21:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Én azt mondom ne várj vele, vedd be a hashajtót! Az délelőttig biztosan hat és nem szenvedsz tovább.
2020. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!