Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinek sikerült végérvényes...

Valakinek sikerült végérvényesen felszámolnia az alvászavarát?

Figyelt kérdés

Nekem van egyfajta idegbajom minek következtében bármivel próbálkozhatok nem tudom lenyugtatni az idegeimet alvás időre. Egyszerűen csak dolgoznak és nem tudok elaludni.


Általában jellemző az idegrendszeremre a lassú bemelegedés és a nagyon lassú lecsillapodás. Talán ez genetikai eredetű. Például munka után este edzem és úgy 7-8 körül végzek. A testem egész éjfélig vagy gyakran 1-2-ig edzésmódban marad, tehát izzadom, szapora szívverés, sok energia stb. Nem tudom miért nyugszik ilyen lassan le az idegrendszerem.


Ha mentális aktivitást végzek dettó. Gyakran még olvasgatnom kell este a munkámhoz, hogy tudásom napirenden tartsam, emiatt nagyon nehezen nyugszik le az idegrendszerem.


Valaki tudja ez mi? Vannak hasonló problémáktól szenvedők?


2020. dec. 26. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Inszomnia, nekem is volt, de nekem inkább a stressz okozta. Altatóval éltem a stresszes időszakban, aztán mikor elmúlt a stressz, szépen lassan leálltam az altatóval.

Inkább életmódváltásra lenne szükséged, korábban edzeni, korábban olvasgatni.

2020. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!