Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet gyomorfekély? Fáj a...

Ez lehet gyomorfekély? Fáj a hasam de evésre múlik.

Figyelt kérdés
Körübelül 2 hete fájdogál a hasam és hányingerem van, egyszer hánytam (miután nospát vettem be), reggelente enyhe hasmenés. Úgy fáj a gyomrom mintha éhes lennék de szinte egésznap ha eszek enyhül de nem múlik a fájdalom, múlt héten a hátam is fájt és néha a fejem is. Aki tud segtíteni annak köszi!

2020. dec. 29. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hú,hát érdemes vele dokihoz menni. Nem feltétlen gyomorfekély, annak durvább és egyértelműbb tünetei vannak. Lehet valami kis vírus is, meg felborult bélflóra, de sima stressz sziptóma is lehet.
2020. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi kb 4 hete voltam koronás talán az is közrejátszik. Nem tudom...
2020. dec. 29. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat, az simán lehet hogy köze van hozzá. Egy probiotkium kúrával nem igazán lehet mellélőni(protexint ajanlom) meg doki...
2020. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De lehet fekély, mindenképp menj el. Ha evésre jobb, akkor inkább nyombél fekély.
2020. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!