Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem úgy, hogy hamarosa...

Miért érzem úgy, hogy hamarosan meghalok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, az egészségemmel nincs gond, öngyilkos hajlamom sincs, mégis egy ideje úgy érzem, hogy hamarosan meghalok. Nem félek tőle, de azért még vannak terveim a jövőre nézve, és nem tudom, hogy miért van ez.

2020. dec. 31. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Jó neked. Én tényleg meg fogok. Ne agyalj ilyenen, fiatal vagy, felesleges.
2020. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Szerintem ezen sok korodbeli átesik, marmint,nekem is volt egy ilyen idoszakom 16 éves koromban amikor ezen gondolkoztam, vagy ilyen gondolataim voltak. Eszembe se jutott megolni magam, sőt,akartam élni, mégis azt éreztem még fogok halni. Aztán elmúlt ez az érzés. Szorongásnak hívják. Ne foglalkozz vele, semmi bajod nem lesz. Ha nagyon sokat jár ezen az agyad, keress egy ifjúságsegítőt. (Területileg mindenhol van es ingyenes)

2020. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szorongas. Omlik a szar mar ev eleje ota, nem csodalom, hogy igy erzel. :/
2020. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!