Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyszerüen átvette felettem...

Egyszerüen átvette felettem az irányítást a félelem. Segítetek?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam UFO videókat és beleástam magam a témába és van itt minden hogy , Gyíkemberek állnak az USA kormány mögött meg hogy itt vannak , Biden is egy gyíkember Stb...


Napok óta nyomaszt ez az egész és nehezen alszok el , napközben is rámtör a félelem


Ide tényleg az írjon aki segíteni szeretne , tippek tanácsok , hogy felejtsem el ezt az egész szart



2021. jan. 5. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ezek koltoi hasonlatok szerintem
2021. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossz az idegrendszered, ha ennyire ráparáztál...ne nézz ilyet többet.Mindenkinek vannak félelmei, ez teljesen normális, ez most nálad betalált és kész.

Kezdj el keményen edzeni, sportolni, idővel nevetni fogsz ezen a témán.

2021. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen
2021. jan. 5. 23:22
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Régen pár éve én is néztem ilyen ufos témákat, aztán hónapokig paráztam azon hogy léteznek valóban vagy sem.Tiszta félelemben voltam.Aztán elkezdtem földönkívülis filmeket nézni(Man in black, Függetlenség napja stb) aztán màr csak nevettem ezen az egészen.
2021. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen dolgokkal ha megijeszt próbáld meg elfelejteni. Szerintem ezeknek a dolgoknak 95%-ka biztos kamu. Én is láttam már olyan repülő dolgokat amiket nem tudtam hova tenni magyarán ufot de biztos van arra is racionális magyarázat. Tv-be szeretnek hazudozni.
2021. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiskoromban én is féltem az UFO-któl rettenetesen, főleg attól hogy elrabolnak. Aztán ahogy egyre többet tapasztaltam az életből rájöttem hogy gyanús hogy egyetlen hiteles dokumentáció sincs földönkívüli elrablásokról, vagy találkizasokról. Amik vannak azok pedig kétes eredetűek, valahogy mindig kilóg a lóláb, vagy kiderül hogy egy gagyi CGI csak a "felvétel". Aztán ott vannak a tudományos kutatások. A SETI program és az Areciboi teleszkóp (jelenleg már nem) immáron 30 éve folyamatosan pásztázta az univerzum összes szegletét, amit mi tudunk érzékelni idegen rádió jeleket kutatva, ám mind hiába. Semmit sem találtak. Aztán ott vannak az exobolygó észlelések. Egyre több másik naprendszer bolygóit tudjuk megfigyelni és nem nagyon találtunk civilizációra utaló jeleket eddig. Illetve a naprendszerben szétküldött szondák, Mars roverek is eddig azt bizonyítják hogy iszonyatosan ritka az élet az univerzumban, és hatalmadak mellé még a távolságok is. Tehát nagyjából annyira kell tőle felni hogy valóban itt jártak már az idegenek, mint attól tartani hogy egyszer valaki első próbálkozásra pont véletlenül kitaláljon egy 128 karakteres jelszót amiben speciális karakterek is vannak.
2021. febr. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!