Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj a köldökömnél?

Mitől fáj a köldökömnél?

Figyelt kérdés

Ma reggel óta gyakran belenyilall a koldokom mellett, bal oldalon, de közvetlenül a köldokom mellett bal oldalon.

Régebben, pár éve is volt hasonlo, de azt hittem, biztos az övem nyomta meg. Most is ovet viseltem, de direkt levettem, egy igy is.

Esetleg közelgő mensitol fájhat? Plusz egesz nap olyan volt, mintha a 2 combomban izomlaz lenne, meg kicsit mintha mensis fájdalmam is lenne (vagy felfazashoz hasonlo, nem tudom teljesen pontosan leirni). Ez mi lehet, ugye nem vakbel? Ez a koldoktaji fajdalom eléggé aggaszt.

23/N



2021. jan. 6. 19:51
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Lehet ovulàciòs fàjdalom! Figyeld meg a következô honapban ezt a tûnetet. Ha megint jelentkezik akkor az lesz biztosan.
2021. jan. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!