Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok rendesen aludni....

Nem tudok rendesen aludni. Mit tudok még kipróbálni?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen alszom el és könnyen felkelek. Eljártam sétálni este, nem segített. Sokat kattog az agyam, én ébren álmodom, fantáziálok állandóan (több órán át) és nem tudom leállítani. Most az olvasás + zenehallgatás kombó bejött, elálmosodom, de ugyanúgy rosszul kelek, mint akit agyonvertek. Kényelmes helyet keresek, a hőmérséklettel is kísérleteztem, de semmi. Ha stresszes vagyok minimum négyszer felkelek egy éjszaka alatt. Ha nem vagyok stresszes akkor is felkelek néha (kb.heti kétszer).

Mit tudok még kipróbálni?



2021. jan. 7. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
csak szex... és alszol mint a bunda
2021. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Xanax
2021. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát.. a szex természetes.. meg a fű.. a szex mindig használ, a fű nem mindig.. (lehet elfilózol reggelig vmi hülyeségen.. műanyagokat ne vegyél be... )
2021. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pálinka és valeriana.
2021. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vénynélkül kapható (nyilván gyenge) altató hatású készítmények? Levendula tea stb.


Mellesleg én is nehezen alszok nekem van egy levendula párnám, meg teljesen sötétben alszok, most ilyen alvós maszkot is használok és úgy érzem segít meg én azt tapasztaltam hogy nekem pl az is jót tesz ha összebújok vkivel alváshoz

2021. jan. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legalább kora este 8 óráig hazaértél?! KIJÁRÁSI TILALOM VAN!!!


Kutyát tudnál legfeljebb sétáltatni pórázon - akár "kölcsönbe" is, a lakóhelyed 500 méteres körzetén belül. Legalábbis úgy tudom.


Nem állított meg egy rendőr sem igazoltatni?! Hivatalos munkaügyi regisztrációs papírral rendelkezel?! (Mármint fizetőképtelenség esetére, ha megbírságolnának mégis közterületen...)

2021. jan. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Este 6kor indulok és 8 előtt visszaérek.
2021. jan. 8. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó, elalvást segítő sétát kívánok a mai estére!:)
2021. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Esetleg ha alvás előtt kiírsz magadból mindent. A gondololataid, problémáid. Nekem szokott segíteni.
2021. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!