Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos hőemelkedés estére?...

Folyamatos hőemelkedés estére? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Valaki tapasztalt már hasonlót? 21 vagyok, és kb egy hónappal ezelőtt vettem észre, hogy délután/estére felmegy a lázam, csak egy minimálisan (tehát max 37.5,általában 37.2, az átlag hőm 36.5 körül van), és ráz a hideg meg fázom, tehát mint mikor lázas az ember :D Az egyetlen furcsa a dologban, hogy semmim nem fáj, bár a bölcsességfogamra gyanakszom, az van hogy néha kicsit besajog, de nagyon ritkán. Ami még furcsa, hogy az arcom iszonyat pattanásos lett 1-2 éve, tinikoromban közel sem volt ilyen csúnya. Főleg a lányokat kérdezném, hogy tapasztaltatok már hasonlót? Az általános vérképem szinte tökéletes, pár dolognál van csak eltérés, de ott is nagyon minimális. Valakinek valami tipp? :)

2021. jan. 8. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy endokrinológust meglátogatnék.
2021. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt laborvizsgálat ? CRP, süllyedés ? Tüdőröntgen ?
2021. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2


Voltam laboron és vizeletvizsgálaton, minden a normális értékek között volt, vagy csa minimális eltérések voltak. Szabad megkérdeznem, hogy tüdőröntgenre miért lenne szükségem, ha nem fáj?

2021. jan. 8. 22:24
 4/4 anonim válasza:
Nálam is ez szokott lenni, lehet, hogy vmilyen góc van a szervezetedben.
2021. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!