Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csinálhatok ? Sehogysem...

Mit csinálhatok ? Sehogysem kényelmes a fekvés.

Figyelt kérdés
Aludni sem tudok miatta. Nagyon sokaig forgólodom mire eltudok aludni mert sehogysem jo a nyakam mindenhogy fáj és sokszor elis alszom a nyakam és a hátam. Az ágy melett van memória habos párna, sima párna, kispárna minden cserélgetem öket hátha valamelyik kényelmes de egyik sem jo a matrac is új pont ezért lett azis mert azt hittem a matrac a gond de az új matraccal is ugyanolyan rossz. Mi bajom lehet ? Mit probáljak ki ?

2021. jan. 12. 03:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mozogsz eleget napközben? Ez is probléma lehet.
2021. jan. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Nem sportolok de dolgozom állnom is kell pakolnom hajolgatnom ülni is van időm.

2021. jan. 12. 03:37
 3/6 anonim ***** válasza:

A memóriahabos párnád milyen alakú? Nekem csak az a fajta jó, ami alátámasztja a nyakat, különben tuti elfekszem. Konkrétan ilyenem van:

[link]

Matrac kemény vagy süppedős? Legjobb a kemény matrac, amin van egy memóriahabos fedőmatrac.

2021. jan. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A párna

[link]


A matrac pedig

[link]

2021. jan. 12. 03:56
 5/6 anonim ***** válasza:
A matrac fullosnak tűnik, azzal nem kéne, hogy baj legyen. Viszont a párna simán lehet a ludas. Hiába memóriahabos, ha a formája nem kedvez a nyakadnak, hátadnak. Persze személyfüggő, párom és anyukám is ilyen párnán alszik, nekik tökéletes, de nekem például borzasztó. Ha tudsz, akkor próbálj ki egy olyasmit, mint amit az előbb linkeltem. (Egyébként 2 ilyen párnám is van, az egyik wellpuros, a másik egy jysk basic kategóriás párna, és elég nagy különbség van sajnos. Utóbbi iszonyat kemény, míg a wellpuros jobban illeszkedik a fejedhez, nyakadhoz. Nem véletlenül drágább :/ )
2021. jan. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Plusz a napközbeni fájdalmak enyhítésére egy gyors tornát is érdemes elvégezni pl.:

[link]

[link]

2021. jan. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!