Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Átállás éjszakás műszakbol...

Átállás éjszakás műszakbol nappalosra,hogyan lehetne könnyíteni?

Figyelt kérdés

12 órás váltott műszakban dolgozom, nappalos után éjjeles vagyok aztán fordítva 2 nap pihenőkkel és egyszerűen éjjeles után nem tudok visszaállni nappalra. próbáltam már sokmindent de valahogy nem megy. egyszerűen képtelen vagyok éjszakás utáni pihenőnapon időben elaludni mert a szervezetem még úgy érzékeli hogy fenn kell maradnia viszont így nappalos műszakra rendszerint úgy megyek hogy hajnali 1-2 fele elalszom 4 kor meg kelek és ez piszok fárasztó már.valakinek bevalt módszere hogy nappalos műszak előtt el tudjak aludni?

(Próbáltam hova tablettat valeriana, citromfű tea,levendula tea… tv t is inkább be sem kapcsolom)



2021. jan. 13. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

1: Ez ugye egészségi kérdés?

2: Próbálj ilyenkor más időben aludni. Pl. ahogy hazaérsz, rögtön.

2021. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahogy hazaerek alszok.azzal nincs baj.de műszak váltás pihenonap...ott a baj.

Pl péntek szombat vasárnap éjjel voltam hétfő reggel haza szerda reggel meg mar nappalos voltam es ott szokott lenni abaj hogy pihenonapon is hiaba fekszem le idobe ugyanúgy fenn vagyok meg hajnalban 😶

2021. jan. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!