Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megéri beruházni egy jó...

Megéri beruházni egy jó székre? Te jobban érezted magad utána?

Figyelt kérdés

Nem tudom igazából, hogy jó kategóriába írok-e.


Az a helyzet, hogy szeretnék venni egy jó fajta forgószéket. Mivel munka után otthon is lenne mivel foglalkoznom a számítógép előtt, gondolok itt az otthoni munkára, és a hobbim művelésére.

Sokszor a kezdeti motiválatlanság hamar elszáll, miután leültem otthon a gép elé, és arra jöttem rá, hogy a székem nem a legkényelmesebb, nem érzem magam komfortosan. Azaz lehet összefügg ez a két dolog.

Azt viszont nem tudom eldönteni, hogy ezekkel az új érvekkel csak magam akarom meggyőzni, hogy igen is vegyek egy drágább forgószéket, vagy vajon tényleg valós érvek ezek.


Esetleg van valakinek ezzel tapasztalata? Aki jobban tudta végezni a feladatát a gép előtt, miután vett egy jó széket. Vagy nem változott semmi, és én se számítsak változásra, hanem magamat kéne megerőltetni, hogy igen is csináljam amit kell?


Így leírva ezt a dolgot egy kicsit nevetséges problémának tűnik, de tényleg érdekelne más tapasztalata ezzel. Nem akarok feleslegesen nagyobb összeget elkölteni úgy, hogy lehet semmi pozitív változást nem hozna.



2021. jan. 18. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el aki orakat tolt a gep elott annak a szek kerdes nagyon fontos!

Nekem most tort el a szekem nemreg, egy fa széken ulok ami rohadt kenyelmetlen de mar megszoktam, engem nem nagyon erdekel, de a regi fotelszeru szekemet visszasirom, siman torokulesbe tudtam rajta ulni orakig mert hatalmas volt es puha.

Nagyon fontos egeszseg szenpontjabol is a jo szek, ha teged zavar hogy nem kenyelmes ruhazz be ra, szerintem jo befektetes az egeszsegedre nezve, meg azert kenyelmesebb egy puha szekben ulni es dolgozni.

2021. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én vettem egy fitnessz labdát és azon ülve gépezek. Nagyon kellemes
2021. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokat számít, de napi 10-12 órás vagy még hosszabb ücsörgésen egyik sem fog segíteni.
2021. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!