Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem érzem magam magabiztosnak...

Nem érzem magam magabiztosnak nem tudok mit kezdeni magammal. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Jelenleg közmunkán dolgozom,érettségim is van de nem találok munkát,ahol dolgoztam elkönyvelték,hogy lassú vagyok és magamnak való ami igaz is de ezzel lehet egyáltalán kezdeni valamit,hogy ne legyek ilyen zárkózott.. Születésem óta ilyen vagyok. A legrosszabb az,hogy szorongós pánikos vagyok ezért az sem mindegy milyen munkát vállalok,nincs párom sem mindenki keresztül néz rajtam a legjobb lenne elbújni a világ elől eltünni örökre. Folyamatosan azt kell itthon hallgatnom,hogy ennek és ennek a gyereke vàroson lakik dolgozik ennek gyereke van stb én meg egy idegroncs vagyok aki semmibe nem mer belefogni,nem merek konkrétan elmenni itthonról egyedül busszal.. Mert félek,hogy rosszul leszek. Nem is nagyon foglalkoztat semmi nem tudom,hogy ki vagyok. Mit csinàljak.? 23N orvoshoz nem akarok menni..

2021. jan. 20. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem jo a huvelyed savassaga, kiszolgaltatott vagy a gombas es bakterialis fertozeseknek. Ezek szex nelkul a sajat testedbol is tamadnak.

Ugy latom, a psziches problemad miatt is kell orvos, azert, hogy elheto eleted lehessen.

Eloszor szigoruan natur joghurtot probalj ki, mert azokat a bakteriumokat tartalmazza, amik a huvely egeszsegehez kellenek.

Recept nelkul kaphato tejsavas huvelykupot kene venned, es ha fertozesed is van, Canesten Combit vagy egyeb keszitmenyt. Mielott kenetet vesz a nogyogyasz, aki lelkiismeretes, ma mar elobb egy kurat ajanl, mert a egyszeru kis fertozes es elmulik, akkor folosleges szedni ra valamit.

Amde ha egy het mulva sem mulik el, nogyogyasz tudja csak megoldani.

2021. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok helyen gépeknek tekintik az embereket. Szerintem tudomásul kéne venni, hogy nem vagyunk egyformák és nem vagyunk tökéletesek. Sajnos itthon lassan csak rabszolgahajcsár multiknál lehet elhelyezkedni.

De biztos megvan az is, amiben te jó vagy, ami neked fekszik. Próbáld megtalálni. Amúgy attól, hogy közmunkás vagy, nem vagy kevesebb bárkinél.

Az látszik, hogy vannak problémáid, ezek kezelésén dolgoznod kéne. Ha nem orvossal, akkor próbáld meg magad megoldani! Nem megy egyik napról a másikra, de lehet sokat fejlődni. Nyitnod kéne az emberek felé is, mert a barátok, férfiak nem fognak becsengetni hozzád, hogy szeretnének megismerni. A sportot, mozgást mindenképp tudom ajánlani, nagyon sokat segít. Ha van a közeledben erdő, akkor ránts fel egy kényelmes cipőt, és irány sétálni! Nézz otthon végezhető edzésterveket, formáld a tested! Segít építeni az önbizalmat. Figyelj oda az étkezésdre! Ép testben ép lélek. Nem hülyeség ez a mondás. A test pedig abból építkezik, amit megeszel.

2021. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jan. 20. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ugyanebben a helyzetben vagyok. :( Közel 3 éve sikerült találnom egy munkát, ahol nem kellett pörögni, de a járványnak köszönhetően most januárban odalett, pedig akkor sokkal jobb volt minden. Az a baj, hogy a kívülállók el sem tudják képzelni, hogy ha valaki ennyire zárkózott, mennyire nehezen megy neki (minden más közösségi tevékenység mellett) az álláskeresés.
2021. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!