Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetnek-e káros hatásai a...

Lehetnek-e káros hatásai a wi-finek az egészségre?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Pl a net függőség.
2021. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Alvászavar lépett fel nálam, amióta van, szóval szerintem nem egészséges, de kell a net.
2021. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Pajzsmirígyre tuti, csak kell pár év.
2021. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2

#3

Ezekről van valamilyen információ a neten?

2021. jan. 20. 20:37
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Rám van. Amikor nincs wifi, rohadt ideges leszek és felmegy a vérnyomásom.
2021. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy káros-e, de én érzékeny vagyok rá. Szédülök és háttér ok nélkül ingerlékenység vagyok. A nyugodt alvást pedig elfelejthetem, mint akinek kimosták az agyát reggelre
2023. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6.

Marhaság.

2023. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Tőlem fejre is állhatsz.. mit gondolsz, ha a por vagy a pollen tud allergénként működni egy immunrendszer eltérő működésnél, akkor pont az elektromágneses sugárzás nem tud annál, akinek az agyműködése genetikailag olyan.

Egyébként ha csak a gondolatra gondolsz, vagy egy ingerület átvitelre vagy valaki a frontra érzékeny, akkor az egyik sem "természetes" elektromos vagy mágneses jel mentén történik...,igaz?! Akkor a mesterséges, az pont nagyon jót tehet.

De mondom, tőlem az egész világ fejre állhat, leteszteltem 100-szor a saját bajomat. Segítséget sem az orvostól, sem a társadalomtól nem kapok. Egy jó térdbe billentést azért adnék neked még a hátráltatásodért

2023. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8.

Te, igen okos. Tudod te egyáltalán mi az elektromágneses sugárzás? Segítek: pl a rádióhullám, a röntgenhullám, a látható fény(!). És még számtalan. A WiFi jel is egy a rengeteg fajta közül és legalább 3 különböző frekvenciát használ.

2023. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Kár, hogy nem érdekel.

És te tudod, hogy mi az a házi por? Mogyoró? Állat szőr? Parlagfű. Tudod, én a parlagfüvet imádom, az egy igen hasznos növény kertészkedésnél. Szabad röhögnöm azon, aki meg akar "tőle" fulladni? Megtehetném, mert engem nem zavar. Sőt, az sem zavart, ha a nagyanyám 2 éve nem porszívózott szobájában aludtam. A másik meg asztmás görcsöt kap tőle.

Ha paprika sprayt tartasz a szemem elé, hogy ha rosszul leszek a "wifitől", megnyomod, hidd el ugyanúgy elő jönnének a szívritmus zavaraim.

Még egyszer leírom, hátha kapizsgálod. Nem egyenesen a házi portól lesz valakinek asztmás rohama, és a mogyoró nem egy méreg, hanem a szervezete úgy működik, hogy azok kiváltó tényezőkké válnak. Nekem az idegrendszerem működik úgy, hogy az elektromágneses sugárzás hatására tüneteim vannak, mivel biológiai lény vagyok és nem egy robot.

Köszi, tudom, hogy mi az elektromágneses sugárzás, nem kell segítened. Eleget segítesz az embereknek úgy látom.

Te vagy az a 20 éves kölök, aki elkezdett valami diplomát csinálni, összejött már egy-két csaj, aztán azt hiszed, hogy te $z@rtad a spanyol viaszt. Majd az élet megtanít 30 felett, hogy nem minden körülötted forog. Tőled tapasztaltabbakat próbálsz kioktatni ilyen odadobált szavakkal, hogy "marhaság", aztan idővel majd rájössz, hogy csak egy kis csicska vagy és van még mit tanulnod.

Ha már elmúltál 30,35, akkor még nagyobb a baj.

2023. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!