Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye ez csak a sok ulestol...

Ugye ez csak a sok ulestol van es nincs komoly bajom?

Figyelt kérdés
Nehany napja enyhen faj a mellkasom, kellemetlen ha melyebben veszem a levegot (fel eve volt mar hasonlo), csak most egy jo oraja a jobb vallam, felkarom is faj hullamokban. Egesz nap otthon ulok es tanulok, de ma kicsit aktivabb voltam, sokat emeltem. A csaladban csak vernyomas problemasok vannak, nekem is altalaban alacsony, mert magas es vekony vagyok, de senkinek nem volt meg szerencsere szivrohama vagy ilyenek. 20L
2021. jan. 23. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Szívroham előtt a bal váll szokott fájni.
2021. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az nem faj, csak egy kicsit a hatam es a jobb vallam... lehet nem tett jot a mai emelgetes, nem tudom
2021. jan. 23. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Hát a mellkasfájdalom 20 éves korban inkább pánikroham mint infarktus. De úgy hogy a karod is fáj, ráadásul a jobb, simán lehet megrántás, rossz mozdulat, vagy ahogy mondtad, akár az üléstől is lehet.

De 20 éves korban szívrohamot én még nem láttam.

2021. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fsms ***** válasza:
95%
Nekem ugyanez volt, a gerincemben volt egy ideg becsípődés ami ugyan ezeket a tüneteket váltotta . Brexin t szedtem rá elmúlt .
2021. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom!! mostanaban sokkal stresszesebb voltam, igy a mellkas fajdalom is siman lehet ettol is, de sajnos ha eszreveszek valamit, akkor felnagyitom es csak azt figyelem
2021. jan. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!