Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt olyan aki cernagiliszt...

Van itt olyan aki cernagilisztaval szenvedett sokaig aztan talalt megoldast?

Figyelt kérdés

Most mar egy eve szenvedek cernagilisztaval.


Voltam hazi orvosnal, voltam magan orvosnal, voltam allatorvosunknal.


Aszisztens ismerosokkel beszeltem.



Mindenfele gyogyszer kurat beszedtem amiket felirtak.


Volt 2x szeklet tenyesztes is.



Higiéniara is figyelek betartok mindent, mas a csaladbol es kolleganom sem kapta el.


Rendeltem gyogynovenyes kutyaknal valo fereghajtot, ez ugy tunik segit valamennyit. De meg mindig nem tuntek el :(


Egyszeruen tanacstalan vagyok.


2021. jan. 26. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Furcsa hogy egyik sem hatott. Féreg ellen a fokhagymát olvastam. Össze kell törni, vagy összerágni.
2021. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez egy legenda semmit nem er.
2021. jan. 26. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a peték nem pusztultak el, ezért ha idő előtt abbahagytad a kezelés(eket) akkor azok kikeltek és ha az eredeti férgek el is pusztultak akkor így ismét férges lettél. Itt egy fórum, régi de leírják a tapasztalataikat.

[link]

2021. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amiket leírtak ott mindenen túl vagyok.


Nem hagytam idő előtt abba.. szerintem vagy 10 doboz vermox és 8 darab decarison túl vagyok.. Sőt szedtem úgy,hogy 2 egymást követő nap decaris, két hét múlva ismetlés.. Aztán persze egy hétig nincsenek,aztán újra,hiába szedek be újabb adag gyógyszert..


Egyszerűen ötletem sincs..

2021. jan. 27. 18:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Szedtem biocomos parazita ölőt, az sem segített.. Egyszerűen semmi..
2021. jan. 27. 18:24
 6/8 A kérdező kommentje:

Sok gyógyszertől már konkrétan rosszul lettem ahogy beszedtem rá fél órára már görcsölt a gyomrom, rosszul voltam.. Eléggé nehezen viseltem..


Doki még azt mondta,kenjek be jó nagy adag vazelint a popómba,hogy a fereg ne tudja lerakni a petéit, igazából bármilyen krém megteszi a lényeg,hogy ne rakja le a petéit.. Hát igen a fenekemnél tuti nem tudja lerakni november óta,minden lefekvés előtt jó nagy adagot bekenek a popólyukba.. ennyi idő alatt meg kellett volna már hogy haljanak..


Biztos a bélben vannak még valahol peték..

2021. jan. 27. 18:26
 7/8 anonim válasza:
100%
Hasonló cipőben járok én is. Kb 13 éves korom óta folyton visszajön 3,4,5,6 honaponta. És már rohadtul cikinek érzem. Eddig nekem az orvosom 2 vermox tablettát írt fel összesen. Most utánna néztem és az összes 6db ot bekellett volna szednem.
2021. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hat en szedtem ugy hogy napi 2 vermox 3 napig, majd ket het mulva ismetles, ugyan igy.


Tavaly tobb mint 100 ezer ftom ra ment a gyogyszerekre, vizsgálatokra. Egyszeruen nem vagyok beljebb :(

2021. febr. 1. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!