Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli rosszullétre szerintet...

Reggeli rosszullétre szerintetek mi lenne a megoldás? 25/f

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes, reggel kb 4-5 körül felébredek, utána 7-kor szól az ébresztő, addig csak szenvedek az ágyban, max pár percekre bealszok szóval nem pihentető alvás.

Amikor 7-kor kikelek az ágyból, akkor rámjön egy pánik a munka miatt, vagy csak szimplán elkezdek köhögni, de annyira hogy kihányom azt a vizet, amit 5 órától ittam, de csak akkor amikor felkelek.

Nagyon idegesítő, félek reggel már felkelni, mert tudom hogy hányni fogok.

Gyomorsavam annyira nem sok, meg víz és nyál-takony jön vissza.

Enni se tudok annyira.


2021. jan. 27. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Rádjön a pánik, munka miatt.

Pontosan mi miatt? Mióta dolgozol ott? Mi a feladatod? El tudod látni? Kollégák? Odajutás? Min pánikolsz pontosan? A többi csak tünet. Az okot kell keresni.

2021. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Új munkahely, nem rossz nem az a legnagyobb probléma. Odajutás kicsit zavaró, de kb 30 perc 1 busz 1 metró, mindenhol sok ember van.
2021. jan. 27. 13:13
 3/5 anonim válasza:
Ugyanezt éltem át pár évvel ezelőtt, csak épp a suli, illetve a távol költözés miatt. Kórházba kerültem, mivel senki nem tudta, hogy mi bajom van köztük én sem ami leginkább nyugtalanított. A tünetek amiket leírtál mellé párosult nekem a heves szívverés és a nehéz levegővétel úgy, hogy amúgy az EKG-m tökéletes volt. Ez egy pszichés dologból fakad egyértelműen és a gyógyír erre a változtatás, lelki stabilitás. Nekem legalábbis akkor szűnt meg végleg ez a reggelenti rosszullét. A sport is nagy segítségemre volt mivel azzal tudtam feszegetni a saját határaimat eltudtam menekíteni a fittségbe az egészet. Egy pszichológus is segített a lelki egyensúly létrehozásában. Tudom jelenleg nem egyszerű a munkakeresés de ha továbbra sem történik változás akkor hagyd a francba ezt a munkát és keress valami testhezállóbbat. Ne feledd, az egészség az első! Legjobbakat kívánom neked és kitartatást! ;)
2021. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pánikbetegség tünetei ezek, aztán már attól is pánikolsz hogy nehogy bekövetkezzen amitől pánikolsz, tehát csak rakódik a lelki teher.

Gyógynövényes enyhe nyugtató pl valeriana szedése segíthet ezen. Nem kell aggódnod, nem tudsz ehhez hozzászokni, és semmiben nem korlátoz.

Vagy alkalomszerűen beveszed reggel, és szépen indul tovább a napod, vagy, kúraszerűen este beveszel egyet kb 30-40 napig.

Ez legalábbis személyes tapasztalatom, és utána már nem is szedtem.

2021. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valóban pánik, a munka miatt.

Velem is ez volt.

Annyira szorongtam attól, hogy melóba kell menni, ott szo*ni az idióta munkatársakkal, akik lelki terrorban tartanak.. hogy minden indulás előtt legalább 1 órával elkezdtem öklendezni, és nagyon nehezen múlt el. Hevesen vert a szívem, rossz volt a közérzetem egész hétköznap + vasárnap. Egyedül pénteken munka után és szombaton voltam nyugodt. Teljesen tönkretett, idegileg és lelkileg az a hely. Nem is maga a meló, mert azt szívesen csináltam. Az emberek és az ott töltött idő+utazás, amivel nem bírtam kibékülni.

Amint felmondtam, teljesen feloldódott minden feszültség, aznap egész nap hánytam, miután hazaértem. Ebből is látszott mekkora teher volt, ami ilyen formában is távozott.

Az hogy milyen a lelkiállapotod teljesen megmutatkozik fizikálisan is. Kinek így, kinek úgy.

Van akinek segítenek a gyógyszerek, nekem pl. az nem használt.

Ahol nem érzed jól magad, ott nem szabad maradni.

A lelki egészség a legfontosabb.

2021. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!