Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A depresszió miatt lennék...

A depresszió miatt lennék rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Utóbbi hónapokban egyre rosszabbul vagyok. Semmi erőm. Voltam laborokban, vérképem szuper, hormonok jók.

Depressziós vagyok, nincs boldogság az életemben. Nem látom át, hogy miért is élek. Robotolok semmi pénzért amiből nem, hogy előre nem jutok, megélni is alig tudok. Se barátnő se feleség. Volt egy hobbim de az említett semmi fizetés miatt fel kell hagynom vele. Sportolok, sokat futok, edzek.


Mit tudnék tenni?


Köszönöm ha elolvastad

31/f



2021. jan. 28. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Már csak a pozitív gondolatok és célok tudnak előre vinni, máris jobban leszel. :) Talán pszichoszomatikus, a depresszió testi tüneteket produkál. Nekem a munka okozott ilyet, minden értékem jó volt, de túlhajszoltam magam, nem éreztem magamat betegnek, csak gyengének, szédültem stb, de nem foglalkoztam vele, gondoltam a sok túlóra, gyerek, stb., kicsit szét vagyok esve. 2 év múlva már a leleteim is alátámasztották, hogy baj van. Hát ezt jobb lett volna nem megvárni. :D

Talán egy új állás jót tenne. Ne temetkezz bele ebbe az állapotba, mindig van másik út, válassz egy másikat az életednek. Én is így tettem, a depressziónak 10 éve nyoma sincs, hidd el van élet, csak legyen mi motiváljon. :) Keress egy új melót, lehet, hogy nem inspirál az sem eléggé, kiégtél.

2021. jan. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1-es mi okozta neked a gyengeséget és a szédülést?
2021. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Sûrgössen keressél magadnak egy „tûzrôl pattant „ feleséget! Aki fel tùd dobni, és jò irànyba tudja terelni a gondolataidat! Ketten többre mennétek anyagilag és nem lenne ûres az életed! Minden jòt!
2021. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3as nagyon jó lenne :)
2021. jan. 28. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!