Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is érzi úgy, hogy ősz óta...

Más is érzi úgy, hogy ősz óta betegesebb?

Figyelt kérdés

Minden nap szipogok, valamikor dugul az orrom, úgy érzem beteg avgyok,d e ez hónapok óta fennáll. Vigyázok magamra, szedek vitaminokat, próbálok egészségesen táplálkozni, amikor kimegyek, akkor pedig melegen öltözöm.

Ez mellé fülkürthurut is társult, ami azóta megszűnt, viszont a zúgás és a tompább hallás megmaradt.

Valakinek hasonló? Mit lehetne tenni, hogy jobban legyek? Jelenleg a tavaszt várom, hogy melegebb legyen és kicsit erőre kapjon az immunrendszerem.



2021. jan. 28. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nekem inkább a fejfájás és a szédelgetés az ami a legjobban zavar.
2021. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok. Állandóan van valami, pedig szedem én is a vitaminokat, gyümölcsöket eszek, mégis elér minden. Covid nélkül is toprongy vagyok.
2021. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem, hogy minden ősz-tél így telt volna e, viszont eddig is nagyon betegeskedő voltam. Lehet a stressz nyírja ki az immunitásomat?

Emellett már 3-4 hete rendszeresen kardiózom itthon videók segítségével, sétálni viszont egyáltalán nem megyek. Félek, hogy kimegyek és még jobban megbetegszem, átfúj a szél a sapkámon, akármit teszek. lehet ez is az oka a gyengeségnek?

2021. jan. 28. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól látod a dolgokat. Mi is az erdő szélén szoktunk sétálni, de szinte fáj a légcsövem ha kint vagyok több ideig. Nem tudom mitől lehet ez. Biztos köze van hogy gyengébb a stressz miatt az ember immunja.
2021. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem.
2021. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előző éveim voltak ilyenek, gyakorlatilag zsinórban meg voltam fázva, pontosabban augusztustól májusig minden 2.-3. nap volt valami tünetem, amire azt hittem, hogy na, kezdődik valami. Reggeli torokfájás, bedugult orr, köhögés stb. Meg általában 2-3× 2 hétre ki is dőltem. Idén szerintem megmentett ettől a korona cucc, a redukált utazás, meg maszkozás, lekopogom - az idei a legegészségesebb évem.
2021. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!