Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Maszkban ti hogyan kaptok...

Maszkban ti hogyan kaptok levegőt náthásan?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen maszkot hordunk, eladótérbe nem vehetjük le, levegőt nem kapok benne, az orrom folyik, kifújni ki kell mennem a mosdóba. Ott kézmosás, majd maszk vissza stb. És mire visszaérek, már megint folyik az orrom. Nem tudom így hogyan dolgozzak?



2021. febr. 4. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy fekete textil maszk, nagyon sokféle lehet az anyaga, és ettől függ, hogy mennyire légáteresztő. Viszont most nem a legjobb ötlet náthásan dolgozni. Nem írt ki az orvos?
2021. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott az orvos, egy náthával ugyanúgy járok dolgozni. Am igen elég vastag ez az egyen maszk amit kaptunk
2021. febr. 4. 16:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem a náthás orra vannak tervezve.
2021. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
H & M ben vegyél vekonx textil maszkot, lehet hogy semmire se jo (ahogy amugy az egyszerhasznalatos se amit honapokig hordanak), de az kenyelmes, kapaz levegot. Csak azt tudok elviselni en is.
2021. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy nem kapok benne levegőt, mintha nem lenne rajtam, mert náthásan akkor sem tudok lélegezni :'D

Én nyáron voltam megfázva és munka közben még örültem is neki, hogy legalább "ápol és eltakar" mert mindig nagyon kipirosodik az orrom amikor megvagyok fázva.

2021. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmi?

2021. febr. 4. 16:12
 7/12 A kérdező kommentje:
5-ös pont így voltam/vagyok vele, már nyáron is ez volt, eddig mindig szóvátették, hogy náthás vagyok pl nyáron most észre sem vette senki, mert persze nem előttük fújtam az orrom.
2021. febr. 4. 16:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Kötelező ugyanazt hordani? Ha nem, akkor sebészi maszk, és pár óránkénti cseréje. Drága, de megoldás. Vagy nem mész be náthásan dolgozni.
2021. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyenmaszk van, a számon veszek levegőt.
2021. febr. 4. 16:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudsz mit csinálni, csak otthon maradni. Gondolom azzal van bajod, hogy a saját taknyodat kell nyelned, vagy fél óránként kimenni.
2021. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!