Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez?Agydaganatos vagyok?

Mi ez?Agydaganatos vagyok?

Figyelt kérdés
Szédülök,fáj a fejem,néha megbotlom,néha homályos a látásom,de amin nagyon megijedtem az az volt,hogy ma többször is volt kis rohamom, rángatóztak a szemhéjaim és a kezeim-lábaim.Ja és van amikor hallucinálok is,látásban-hallásban is, de tegnap pl füstszagot éreztem,meg is ijedtem,hogy ég a ház de nem volt sehol füst.

2021. febr. 4. 20:41
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
ja és mostanában eléggé feledékeny vagyok,sőt mi több az írás is nehezen megy.
2021. febr. 4. 20:41
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha ilyen komoly panaszaid vannak, akkor látogass meg egy orvost. Mi nem fogjuk tudni a tünetekből megállapítani, hogy mi a pontos baj.
2021. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

Lehet.

Főleg, hogy itt kérdezgetsz hozzá nem értőket ahelyett, hogy elmennél dokihoz.

2021. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
53%
Igazuk van. Felelőtlenség és baromság erre válaszolni érdemben. Sajnos vesztettem el agydaganatban szerettemet, nem tréfa dolog. Se a tünetek, se a betegség.
2021. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%

Mivel nem vagyok orvos, így semmi biztosat nem tudok mondani. Viszont:

A hipochonder-ség sem kizárható. Értem én ezalatt hogy túl reagálod az adott öndiagnózist, így rontva a helyzetet és új tüneteket észlelsz. Az említett tüneteket az időjárásváltozás is okozhatja, a fejfájás, szédülés, izomrángatózás, általános gyengeségérzet, sőt még az időnkénti homályos látás is lehet a hirtelen időjárásváltozás testre gyakorolt hatásainak.


Én azt tudom javasolni, amennyiben csak az elmúlt napokban jelentkeztek ezek a tüneteid, hogy várj 1 hetet, addig figyeld magad, ha 1 hét múlva is hasonló a helyzet, akkor mindenképpen keresd fel a helyi rendelőt, házi orvost, avagy ha van rá lehetőség úgy online egyeztess vele.


Mindenesetre nyugodj meg, ezek a tünetek nem jelentenek egyből agydaganatot, nem szabad egyből a legrosszabbra gondolni. Ha hirtelen jelentkeztek a tünetek, akkor hirtelen el is fognak múlni.

2021. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy elfelejtek szavakat,szavak jelentését magyarul is és németül is,mondom én,hogy feledékeny vagyok...
2021. febr. 4. 21:04
 7/35 anonim ***** válasza:
Neurológus. De lehet kicsit túlgondolod, ilyesmi mindenkivel megesik
2021. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
73%
Igy a tunetek alapjan igen, de lehet mas is a hatterben.
2021. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
17%

Csak hogy megnyugtassalak egy kicsit, szédülni mindenki szokott és a feje is fáj mindenkinek. Megbotlani emberi dolog napi szinten csináljuk, a szemed meg egyszerűen lehet rossz is. Nekem is szokott rángatózni a szemöldököm/szemhéjam, ez az idegesség miatt van.

De ennek ellenére nézesd meg.

2021. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

9

Viszont nagyon ritka, hogy ezek a tünetek egyszerre jelennek meg, plusz ott a hallucináció, ami meg végképp nem annyira megnyugtató.

2021. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!