Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is fájt ma a feje?...

Másnak is fájt ma a feje? Valami front van most, mert már reggel óta fáj a fejem, a gyógyszer sem használt. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Hozzánk már ide is ért a front. Több fokkal visszaesett a hőmérséklet, viharos erejű szél fúj. A lányomnak a feje tegnap este óta fáj, nekem a derekam, lábaim. Sokat nem tudunk ellene tenni, pihenünk, meg beszélgetéssel próbáljuk a figyelmünket elterelni.

Jobbulást!!!

2010. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok. Ideért a felhőszakadás is, tök sötét van, dörög, villámlik, ömlik az égi áldás.
2010. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :), az ország melyik felén laksz? "Remélem" Debrecenen is átvonul lassan, mert nekem is tegnap este óta fáj, és nem haladok a dolgaimmal sem.
2010. aug. 16. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem fejfájás, hányinger, magas vérnyomás. Remélem nem fordulok fel egy hülye vihartól.
2010. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pest megyében lakom, tőlünk megy felétek a vihar. 19 fokra esett le a hőmérséklet a 28-ról, de legalább jég nem volt. Remélem mindketten jobban lesztek holnapra.
2010. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hi!

Nálunk már mindjárt karácsony van, és világvége.

2012. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: 2012. 12. 21. 18.34
2012. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!