Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől dobban így be a szívem?

Mitől dobban így be a szívem?

Figyelt kérdés

Már elég régóta érzem hogy egy nap többször is olyan mintha dobbanna egy nagyot a szívem, vagy kihagyna nem tudom pontosan melyiket érzem.

Voltam már EKGn de semmi eltérés nem volt, nincs szív ritmus zavarom se.

Pánikbeteg vagyok egyébként de mostanában már nincsennek rohamaim.

Szerintetek mitől van ez?



2021. febr. 7. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
24-48 oras Holter-vizsgalat szukseges
2021. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem küldött sehova se az orvos felírta a papírra hogy minden rendben szabályos a szívverésem aztán ennyi.


Ez halálos?

2021. febr. 7. 13:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2021. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagyis a diagnozistol fugg. Azt meg ugye egyelore nem tudni. De lehet h valoban semmi bajod
2021. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen. EKG-kor, orvos hallgatózásokor nem jött elő, máskor meg úgy éreztem, kiugrik a szívem. 24 órás Holter-megfigyelés igazolta, hogy ártalmatlan extraszisztolékat csinál a szívem, sok alvás, pihenés és sport segít.
2021. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem is kaptal ra semmit?
2021. febr. 7. 13:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kaptam rá semmilyen gyógyszert. Három hétig minden nap galagonyateát ittam, el is múlt. Ha stresszesebb vagyok, érzem, hogy ugrándozik a szívem, pasim szokta esténként kézrátétellel gyógyítani :-))
2021. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként utóbbi időben én is stresszesebb vagyok és szerintem azóta érzem én is
2021. febr. 7. 13:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobb már?
2021. febr. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát is is
2021. febr. 19. 04:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!